Na prezent

Nasza zakładka „na prezent” to miejsce, w którym znajdziesz prezent dla mamy, chłopaka, dziewczyna, taty, czy babci! Dla każdego, kto lubi rośliny doniczkowe (albo kogo trzeba do nich przekonać!). Możesz postawić na bon prezentowy, w wersji elektronicznej lub papierowej, żeby roślinomaniak sam mógł wybrać dla siebie prezent. Bon elektroniczny wyślemy na mail odbiorcy od razu po zaksięgowaniu wpłaty, więc nada się jako ratunek dla spóźnialskich. Bony papierowe wysyłamy do 3 dni roboczych. W obu przypadkach możesz wybrać kwotę, jaką chcesz komuś podarować w formie bonu na rośliny, osłonki i akcesoria. Jednak polecamy również nasze autorskie zestawy roślinne – w ich skład wchodzi roślina przesadzona już w dedykowane podłoże oraz dopasowana osłonka. Będą świetne również na początek przygody z roślinami, ale oczywiście znajdziesz przy każdym zestawie wskazówki pielęgnacyjne!

Na prezent

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Nasza zakładka „na prezent” to miejsce, w którym znajdziesz prezent dla mamy, chłopaka, dziewczyna, taty, czy babci! Dla każdego, kto lubi rośliny doniczkowe (albo kogo trzeba do nich przekonać!). W innych kategoriach na naszej stronie również znajdziesz szereg prezentów dla swoich bliskich. Jednak jeśli nie znasz ich konkretnych preferencji dotyczących roślin lub oni sami ich nie znają – możesz skorzystać z naszych gotowych propozycji.

Możesz postawić na bon prezentowy, w wersji elektronicznej lub papierowej, żeby roślinomaniak sam mógł wybrać dla siebie prezent.
Bony elektroniczne wysyłamy na mail odbiorcy od razu po zaksięgowaniu wpłaty. Czas realizacji bonu papierowego to natomiast 3 dni robocze. W obu przypadkach możesz wybrać kwotę na rośliny, osłonki i akcesoria w naszym sklepie, jaką chcesz kogoś obdarować! Staramy się, aby asortyment naszego sklepu stale się poszerzał, dlatego jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Polecamy również nasze autorskie zestawy roślinne – w ich skład wchodzą

  • roślina przesadzona już w dedykowane podłoże
  • dopasowana osłonka

Będą świetne również na początek przygody z roślinami. Przy każdym zestawie znajdziesz oczywiście wskazówki pielęgnacyjne, jak postępować z rośliną wchodzącą w skład zestawu; na jakim stanowisku postawić, jak podlewać.

Pamiętaj, że nie musisz traktować dosłownie nazwy naszej zakładki! Nasze propozycje sprawdzą się również jako prezent dla samego siebie lub jako dekoracja przestrzeni biurowej. Ze względu na to, że naszych roślinnych zestawów nie trzeba przesadzać przynajmniej przez najbliższy rok, a także mają już dopasowaną osłonkę – sprawdzą się idealnie dla zabieganych osób. Dlatego, jeśli marzysz o zieleni w swoim otoczeniu, a nie masz aktualnie zbyt wiele czasu – polecamy je Twojej uwadze!