Sklep z roślinami Wrocław

Nasz magazyn internetowy i sklep stacjonarny z roślinami domowymi znajduje się przy ul. Brynickiej 5 we Wrocławiu. Czeka na Was bogaty wybór tropikalnych i egzotycznych roślin oraz zawsze pomocni ekspedienci-pasjonaci, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Oferujemy również możliwość złożenia zamówienia na naszej stronie internetowej z odbiorem na Brynickiej 5.

Jungle Boogie Studio Zieleni to nie tylko sklep z roślinami, ale również przestrzeń dla warsztatów florystycznych. Wykonujemy także zielone ściany oraz aranżacje roślinne w firmach i mieszkaniach we Wrocławiu. Nie zostawiamy klienta po zakupach – dzielimy się swoją roślinną wiedzą na naszym kanale YouTube oraz codziennie odpisujemy na Wasze wiadomości!

Sklep i magazyn roślinny na Brynickiej 5

Na Brynickiej 5 we Wrocławiu mieści się nasz magazyn, w którym m.in. pakujemy Wasze zamówienia internetowe. W naszym roślinnym magazynie umożliwiamy jednak również zakupy na miejscu. Zapraszamy wszystkich roślinoholików, którzy cenią sobie ogromny wybór i obcowanie z tysiącami roślin. Na Brynickiej 5 znajdziecie wszystkie te rośliny, które na naszej stronie internetowej widnieją jako dostępne. Oprócz tego oferujemy również osłonki, akcesoria i mieszanki podłoży dedykowane poszczególnym gatunkom. Sprawdź na mapie, jak do nas dotrzeć.

Godziny otwarcia punktu sprzedaży na Brynickiej 5

PONIEDZIAŁEK – SOBOTA10:00 – 18:00
YouTube player
Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami