Sklep z roślinami Wrocław

Nasze sklepy stacjonarne z roślinami domowymi znajdują się przy ul. Prądzyńskiego 13 i Brynickiej 5 we Wrocławiu. Czeka na Was bogaty wybór tropikalnych i egzotycznych roślin oraz zawsze pomocni ekspedienci-pasjonaci, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Oferujemy również możliwość złożenia zamówienia na naszej stronie internetowej z odbiorem w jednym z naszych punktów sprzedaży.

Jungle Boogie Studio Zieleni to nie tylko sklep z roślinami, ale również przestrzeń dla warsztatów florystycznych. Wykonujemy także zielone ściany oraz aranżacje roślinne w firmach i mieszkaniach we Wrocławiu. Nie zostawiamy klienta po zakupach – dzielimy się swoją roślinną wiedzą na naszym kanale YouTube oraz codziennie odpisujemy na Wasze wiadomości!

Przyjdź do naszej kwiaciarni we Wrocławiu, zakochaj się w pięknych tropikalnych roślinach i stwórz z nami własny kawałek dżungli w swoim domu.

Jungle Boogie Studio Zieleni na Prądzyńskiego 13

Na Prądzyńskiego 13 znajdziecie nasz klimatyczny roślinny butik, mieszący się w zabytkowej kamienicy. Regularnie uzupełniamy w nim asortyment nowymi roślinami doniczkowymi, kwiatami domowymi i pięknymi osłonkami oraz akcesoriami przydatnymi w pielęgnacji roślin. Zatrudniamy osoby, których pasją są rośliny, dlatego zawsze chętnie Wam doradzamy i próbujemy pomóc w Waszych roślinnych bolączkach! Sprawdź na mapie, jak do nas dotrzeć.

Oferta sklepu na Prądzyńskiego 13 może się różnić od oferty sklepu internetowego.

Godziny otwarcia Jungle Boogie Studio Zieleni na Prądzyńskiego 13

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK11:00 – 19:00
SOBOTA11:00 – 18:00
YouTube player

Sklep i magazyn roślinny na Brynickiej 5

Na Brynickiej 5 we Wrocławiu mieści się nasz magazyn, w którym m.in. pakujemy Wasze zamówienia internetowe. W naszym roślinnym magazynie umożliwiamy jednak również zakupy na miejscu. Zapraszamy wszystkich roślinoholików, którzy cenią sobie ogromny wybór i obcowanie z tysiącami roślin. Na Brynickiej 5 znajdziecie wszystkie te rośliny, które na naszej stronie internetowej widnieją jako dostępne. Oprócz tego oferujemy również osłonki, akcesoria i mieszanki podłoży dedykowane poszczególnym gatunkom. Sprawdź na mapie, jak do nas dotrzeć.

Godziny otwarcia punktu sprzedaży na Brynickiej 5

PONIEDZIAŁEK – CZWARTEK12:00 – 18:00
YouTube player
Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami