Masz pytania? – Skontaktuj się!

Pogadaj z nami na messengerze

Staramy się odpowiadać tak szybko jak to możliwe. Zapraszamy do rozmowy.

Wyślij do nas email

Czasem łatwiej jest wysłać maila. Jeśli chcesz się z nami skontaktować po prostu odpowiedz na maila z informacją o zamówieniu lub napisz do nas na [email protected]

Odwiedź nas w naszym sklepie stacjonarnym

Osoby obsługujące w naszym sklepie to pasjonaci, którzy uwielbiają rośliny, chętnie pomogą Ci je dobrać i opowiedzą jak się nimi zajmować.


Często zadawane pytania

Czy moje rośliny będą bezpieczne w transporcie?

Tak, pakujemy pancernie i mamy znakomity zespół pakujący. Jeśli chcecie zobaczyć jak to wygląda nagraliśmy film z naszych testów.

Więcej o dostawie przeczytasz także tutaj.

Jak długo będę czekał na moje zamówienia?

Czas realizacji to zazwyczaj od 3 do 5 dni roboczych, przy dużej ilości zamówień może ulec wydłużeniu do 10 dni roboczych

Jak sprawdzić gdzie jest moja paczka?

Powiadomienia z numerem trackingowym DHL’a lub DPD wysyła nasz pośrednik Furgonetka.pl Dostaniecie też sms’a, gdy paczka zostanie do was nadana.

Jak zmienić mój adres dostawy?

Adres można zmienić na kilka sposobów zależnie od statusu Twojej paczki. Jeżeli jeszcze nie została nadana proponujemy kontakt przez messengera. Gdy paczka jest już wysłana można zmienić jej miejsce docelowe używając kodu pin DHL’a. Więcej na ten temat można znaleźć w tym artykule

Ile kosztuje dostawa?

Dostawa kurierem na terenie całej Polski kosztuje 18 zł (z wyjątkiem niektórych dużych roślin, gdzie koszt dostawy może wynieść 50 zł, co jest zaznaczone w ich opisie) Dostawa we Wrocławiu odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej i kosztuje 15 zł. Możliwy jest również odbiór osobisty. 

Czy mogę coś dodać do mojego zamówienia?

Tak, złóż nowe zamówienie, a w opcjach przesyłki wybierz możliwość dodania do poprzedniego zamówienia. Nie zapomnij podać numeru pierwotnego zamówienia!

Co zrobić gdy coś się będzie działo z roślinami z Jungle Boogie?

Wszystkie Rośliny dokładnie przeglądamy przed przyjęciem do sklepu, aby zminimalizować ilość problemów. Niestety  czasem pojawiają się one dopiero gdy paczka  już do was dojdzie. Wtedy zapraszamy do kontaktu. Na każdy problem znajdziemy jakieś rozwiązanie.

Jak wyglada polityka zwrotów roślin?

Rośliny oraz doniczki są bardzo trudne w wysyłce, stąd mimo, że akceptujemy zwroty wciągu 14 dni (koszt przesyłki ponosi klient) prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia sposobu zabezpieczenia paczki oraz terminu jej nadania. Niestety ryzyko uszkodzenia leży po stronie klienta, stąd zwykle szukamy innych rozwiązań niż zwrot.

Więcej można znaleźć w naszej polityce zwrotów.

Jak dobrać osłonki do roślin?

W opisach roślin (na samy dole opisu) znajdują się dwa wymiary; pierwszy z nich to średnica doniczki. Przeglądając osłonki trzeba zwrócić uwagę na pierwszy podany wymiar – to średnica wewnętrzna osłonki, w ten sposób można stworzyć odpowiedni zestaw, najlepiej z centymetrowym zapasem. Przy większości roślin znajdziesz też propozycje pasujących osłonek

Czy macie rośliny bezpieczne dla zwierząt?

Tak, oto nasza stale aktualizowana lista roślin bezpiecznych dla psa i kota: https://www.jungleboogie.pl/tag-produktu/przyjazne-dla-zwierzat/

Pamiętajmy jednak, że każda roślina, nawet bezpieczna, może wywołać problem zdrowotny u naszych pupili, zwłaszcza jeśli zwierzak wybitnie w niej zagustuje. Najlepiej trzymać rośliny z dala od zwierząt i małych dzieci

Jak znajdę roślinę idealną dla mnie?

Może to być miłość od pierwszego wejrzenia, gdy po prostu będziesz wiedzieć że to ta. Zapraszamy też do eksplorowania kategorii w naszym sklepie. Podzieliliśmy rośliny między innymi według stanowiska, na jakim będą czuły się najlepiej. Mamy też kolekcje roślin dla początkujących hodowców, rośliny bezpieczne dla zwierząt, gwiazdy górnych półek czyli te o zwisającym pokroju i inne. Jeśli potrzebujesz pomocy z wyborem roślin, skontaktuj się z nami, najlepiej przez messenger. Doradzimy!

Jakie są dane naszej firmy

Jungle Boogie sp. z o. o.

NIP: 8943178419

Magazyn
Brynicka 5, 54-214 Wrocław
Numer Konta: PL 27 1050 1575 1000 0090 8146 4985 (ING Bank Śląski S.A.)
Swift/BIC INGBPLPW

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami