Rośliny

Oferujemy rośliny i kwiaty doniczkowe z dostawą do domu. W Jungle Boogie kupisz je online lub w naszym sklepie stacjonarnym z roślinami we Wrocławiu. Możesz również złożyć zamówienie przez stronę i odebrać je osobiście. Mamy szeroki wybór roślin tropikalnych, które świetnie odnajdują się w naszych domach. Nieważne czy szukasz zamiokulkasa, hoi czy dziurawej monstery… A może bardziej kolekcjonerskich okazów? Regularnie pojawiają się u nas również sadzonki kolekcjonerskich perełek.

Przy każdej oferowanej przez nas roślinie doniczkowej znajdziesz opis pełen wskazówek pielęgnacyjnych. Po więcej informacji na temat pielęgnacji, podlewania, rozmnażania i przesadzania możesz zajrzeć również na naszego bloga i kanał na YouTube. Znajdziesz u nas kwiaty dla początkujących oraz takie, które są przystosowane do różnych warunków – na słońce, do cienia. Stale poszerzamy swoją ofertę, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie! Mamy mnóstwo bezpiecznych dla zwierząt kalatei, marant, paproci, więc posiadacze kotów i psów również coś dla siebie znajdą. Do każdej rośliny doniczkowej znajdziesz również u nas odpowiednią, dekoracyjną osłonkę, a także dedykowane podłoża i inne akcesoria ułatwiające uprawę. Dostawy nowych produktów mamy w każdą sobotę o 19:00, więc warto wtedy zajrzeć na naszą stronę i przejrzeć nowości!

Hero image do sekcji nasze rośliny

Wyświetlanie 1–100 z 111 wyników

Wyświetlanie 1–100 z 111 wyników

W Jungle Boogie kupisz rośliny i kwiaty doniczkowe z całego świata

Zarówno klasyczne paprotki, jak i tropikalne monstery, alokazje i filodendrony. Pamiętaj, wybierając roślinę doniczkową, aby kierować się warunkami panującymi w Twoim domu. Niektóre roślin wymagają wysokiej wilgotności powietrza, dość słonecznego stanowiska, więc mieszkając w suchym, ciemnym mieszkaniu – lepiej sobie te rośliny odpuścić. Nie oznacza to jednak, że żadne rośliny nie poradzą sobie w takich warunkach!

W Jungle Boogie znajdziecie:

  • rośliny domowe bezpieczne dla zwierząt
  • rośliny łatwe w pielęgnacji i idealne dla początkujących
  • rośliny oczyszczające powietrze
  • kolekcjonerskie i trudno dostępne okazy – w postaci ukorzenionych, rosnących sadzonek, jak i sadzonek szczytowych, pędowych do samodzielnego ukorzenienia
  • rośliny doniczkowe do cienia
  • rośliny i kwiaty doniczkowe na słońce

Rośliny do ciemnego mieszkania

Kwiaty doniczkowe takie jak Epipremnum, Scindapsus, Zamiokulkas czy Sansewieria można nazwać roślinami idealnymi do ciemnego mieszkania, chociaż na jaśniejsze stanowisko również się nadają. Mając jasne mieszkanie, z dużą ilością rozproszonego światła i wilgotnością powietrza na poziomie około 60%, możesz u nas wybierać z ogromnej kolekcji roślin tropikalnych. Są to między innymi monstery, filodendrony i alokazje, które bardzo dobrze odnajdą się w takich warunkach. Jeśli jednak nie jesteś takim szczęściarzem, a marzy Ci się alokazja lub monstera variegata – zawsze możesz wspomóc się lampami do doświetlania roślin oraz nawilżaczem powietrza. Więcej o roślinach do cienia, jak i do tych nadających się na bardzo słoneczne stanowisko, przeczytasz w tym wpisie na naszym roślinnym blogu.

Rośliny dla początkujących

Dla początkujących idealnie nadadzą się rośliny doniczkowe takie jak: sansewierie, zamioculcasy, epipremna, scindapsusy. Wyjątkowo barwnymi i równie prostymi kwiatami domowymi w uprawie, są aglaonemy. Więcej roślin prostych w uprawie znajdziesz w naszej zakładce “rośliny proste w pielęgnacji“. Zapraszamy również do lektury wpisu na naszym blogu, w którym przedstawiamy 5 roślin idealnych dla początkujących.