Koszyk

🌈Dostawa we wszystkich kolorach tęczy, bo kto powiedział że rośliny muszą być zielone?!🚚🚚🚚

YouTube player

W tej dostawie wiele kolorów i wiele roślin w dużym rozmiarze. Ponadto kilka bardzo ciekawych nowości. Na początek Adelonema Wallisii Camouflage o cudownym, mozaikowym wybarwieniu oraz Philodendron Caramel w ciepłych brązach i zieleniach – oba pierwszy raz u nas. Z duużych piękności będą ogromne Łosie Rogi czyli Platycerium bifurcatum, Philodendron giganteum – bardzo gęsty i już naprawdę spory, a to dopiero początek jego możliwości…Ponadto smukłe, strzeliste Strelicje Nicolai i ich mniejsze kuzynki – Strelicje królewskie. Wśród barwnych, przykuwających wzrok roślinek, zwróć uwagę na duet Iresynek – bordowa Bloodleaf i złocista herbstii Rich Star, kolorową Hoyę australis Lisę, kwitnącą Saintpaulię z wariegacją, o liściach różowo-szarych i fioletowych, pięknych kwiatach. Też w kolorze – bardzo wyrazista Aglaonema Dark Star z czerwonymi akcentami i zjawiskowe, koralowe storczyki czyli Phalaenopsisy Asian Coral. Zapraszamy!

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami