#50 film z dostawy roślin w Jungle Boogie! Jubileusz świętujemy Scindapsusami Moonlight i Dark Form🌙

YouTube player

Do 10 zamówień złożonych w Czarny Weekend (26-28.11) dorzucimy nasze piny. Szczęśliwi znalazcy, jeśli tylko oznaczą nas na Instagramie, dostaną bon prezentowy o wartości 50 pln.

No i oczywiście, jak co tydzień, od godziny 19.00 w sobotę (27 listopada) do następnego piątku godziny 16.00, mamy 25% promocji na kilka wybranych przez nas gatunków roślin. Będzie w czym wybierać:

O 19.00 w sobotę spodziewaj się też barwnej, świeżej dostawy roślin. W niej znowu bosko pachnące Jasminum i ogromne Skrzydłokwiaty Sensation. No i bujne, długaśne Selenicereusy, które w zeszły weekend błyskawicznie zniknęły z naszych półek. Jeżeli czekasz na melancholijną, srebrzystą piękność – Scindapsusa Moonlight, to wiedz że przyjedzie, i to w towarzystwie swego charakternego kuzyna, mrocznego Scindapsusa Treubii Dark Form.

Z dawno niewidzianych u nas, bardzo lubianych przez naszych klientów roślin będą: zamszowa Alocasia FrydekHeliconia Hawaii zwana papuzią oraz Hibiscus. Po raz pierwszy zawita też bajkowy Cissus discolor w mniejszym rozmiarze i cenie. Do tej pory, ze względu na wyjątkowo duży gabaryt, był dostępny tylko w sprzedaży stacjonarnej.

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami