Atak Hoi czyli długi weekend w Jungle Boogie

YouTube player

Wreszcie doczekaliśmy się ciepłych, letnich dni.🍹Długi weekend rozpieszcza pogodą, a czar wolnych dni podkręca dodatkowo wielka dostawa zielonych ( i nie tylko) skarbów.💚

Na liście naszych bestsellerów od kilku tygodni wiedzie prym barwna Hoya kentiana variegata. Także mamy dla Was kolejną jej dostawę (tym razem dużo więcej niż ostatnio). Kolejnymi łakomymi kąskami są piękne: Hoya rosita i Hoya macrophylla.

Dla spragnionych koloru – płomienna Begonia Inca Flame 🔥oraz różne Calathee. Tych ostatnich prawdziwy urodzaj – Maui Queen, Makoyana, Zebrina, Leopardina. Oprócz tego nowość w naszym sklepie – Calathea Bicajoux Gecko, której atutem oprócz liści obwiedzionych kontrastowym marginesem są atrakcyjne, różowe kwiaty.

Z dużą niecierpliwością czekamy też na piękny, kolekcjonerski okaz – Philodendron rugosum Pig Skin🐷. Oryginalny wygląd zawdzięcza skórzastym i wyraziście “teksturowanym” liściom. Na ich blaszce widoczny jest gęsty, ziarnisty układ żyłek, który przypomina nieco tworzywo sztuczne. Jednak zapewniamy że to żywa roślina. 😁W dodatku występująca naturalnie w ekwadorskich Andach. Nie jest to stworzona przez człowieka hybryda. Philodendron rugosum potrzebuje sporych ilości rozproszonego(!) ☀️ i jak na filodendrona – dość regularnych dostaw wody; ten osobnik nie lubi mocno przeschnąć.

Z cyklu kolekcjonerskie perełki 💎 – po raz drugi zawita velvetowy Philodendron Nangaritense o falującej fakturze liścia i czerwonych łodygach. 😍 Sporego szumu narobiła też w zeszłym tygodniu Raphidophora decursiva.✨Jej wyjątkowa uroda nie uszła uwagi naszych klientów. Zniknęła szybko z naszych wirtualnych półek, ale już w tę sobotę powraca.💚

Na co jeszcze zwrócić uwagę w tym tygodniu? Duże Ficusy Lyrata, Hibiscusy: Veriagata i Petit Orange, dość rzadkie Ctenanthe Compact Star. Piękne Begonie: pluszowa listada, czarująco nakrapiana maculata i obsypana kwiatami Bonfire. Oprócz tego Alocasia Stingray czyli roślina płaszczka, mnóstwo pnącz, Sansevierie i Peperomie.

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami