Bajkowa dostawa Jungle Boogie: mała Kalatea Warscewiczii, nowe Aglaonemy i mnóstwo Eszynantusów

YouTube player

Na początek dobre wieści. Od tego tygodnia wprowadzamy nową promocję, która pozwoli Ci co tydzień kupować 5-6 wybranych przez nas roślin z aktualnego asortymentu dużo taniej Promocja będzie rozpoczynać się w każdą sobotę o 19.00, a kończyć z wybiciem północy w piątek. W każdym tygodniu rośliny będą się oczywiście zmieniać, o czym poinformujemy m.in. w tym newsletterze. Warto być na bieżąco, a pierwsza edycja tej cotygodniowej akcji już 6 listopada. Na pierwszy ogień idą (promocje trwają do końca piątku 12.11)

– klasyk czyli Monstera deliciosa
– srebrna Pilea norfolk
– pstrokate Syngonium Mottled 
– Aglaonema co jest dumą Sumatry
– Begonia Corralina de lucerna w kropeczki
– malowana dama czyli Philodendron Painted Lady

Dostawa 06.11

Tymczasem dajemy znać co szczególnie fajnego mamy dla Ciebie z nowości, czyli w najbliższej dostawie o 19.00. Po pierwsze Aglaonemy w uroczym rozmiarze mini Red vein o pięknym, bordowym unerwieniu, Green Bowl , w której dominuje biel otoczona nieregularnym, zielonym marginesem i White Dalmatian, jak obsypana śniegiem; świetnie wpisuje się w zimowy klimat naszej dostawy. A tworzą go też z pewnością –  “oszronione” Syngonium Ice Frost i srebrna Hoya Eskimo. Nawet jeśli na codzień wzdragasz się na myśl o zimie, wierzymy że chłodne piękno tych roślin nie pozostawi nikogo obojętnym. Jesienno-zimowe słoty równoważy myśl o świętach. Dlatego już teraz inaugurujemy sezon na roślinne choinki, czyli Araukarie, w całkiem sporym rozmiarze.

Proponujemy też kolejną, mniej tradycyjną odmianę Gwiazdy Betlejemskiej. Po tym jak nasi klienci entuzjastycznie przyjęli różową Princettię Light Pink, która przewijała się u nas przez kilka ostatnich dostaw, pora na piękną Poinsettię pulcherimę Primero w białe ciapki. Na wieszanie bombek z pewnością jeszcze za wcześnie, ale już dziś zastanów się gdzie zawiesisz imponująco bujne piękności, które szykują się na sobotę. Zakręcone Aeschynanthusy Rasta i Twister, ekspansywny Cissus Ellen Danica, a może Lepismium Bolivianum lub Scindapsus Silvery Ann? Na którą się skusisz? 

Nie sposób nie wspomnieć też o Dracaenie surculosie Mike, świetlistej, radosnej odmianie dla miłośników koloru oraz philodendronach. Aksamitny Verrucosum o zjawiskowo rozkrzewiającym się unerwieniu i Cobra alias Monstera standleyana variegata. Oba dość rzadko dostępne w naszej ofercie.

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami