Calathea Kennedy, Anthurium Silver Blush, Epipremnum Global Green i inne perełki sobotniej dostawy

YouTube player

Do Tłustego Czwartku jeszcze prawie tydzień, ale już dziś przed Tobą apetyczna, wielka, obfitująca w kolekcjonery i inne roślinne cuda – dostawa w Jungle Boogie.

A w niej unikalna, nowa na rynku  – Calathea Kennedy, z bardzo dekoracyjnym i wyrazistym wzorem. Towarzyszy jej nie mniej wyjątkowy – Philodendron ruizii, a także Epipremnum Global Green, urokliwe pnącze z jaśniejszą wariegacją na sercowatych liściach.

Jeśli po długiej zimie poszukujesz intensywnych kolorów, to koniecznie zwróć uwagę na Chlorophytum Green Orange, czyli nietuzinkową odmianę Zielistki, o fluoroscencyjnie pomarańczowych łodygach. Twojej uwadze polecamy także kanarkowego Philodendrona Moonlight i kochanego przez naszych klientów Storczyka – Phalaenopsis Asian Coral. Jeśli mimo wszystko wolisz chłodniejsze odcienie, polecamy Dieffenbachię Cool Beauty  i Calatheę White Fusion. Obie w duecie bieli i ciemnej zieleni, każda na swój sposób.

Co jeszcze fajnego szykuje się na sobotni wieczór? Bujny Cissus Ellen Danica, o przypominających dąb liściach. A z serii “Podwodny Świat” – Caryota mitis alias Rybi Ogon  Alocasia Stingray czyli fantazyjna roślina-płaszczka oraz milutki w dotyku Streptocarpus Pretty Turtle, zdecydowanie najładniejszy z żółwi jakie znamy.

Na deser promocje. Z 25% rabatem serwujemy od 19.00 w sobotę do 16.00 w piątek 25 lutego takie oto smaczki:

oraz dwa piękne kociaki  

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami