Calathee – wielki przegląd odmian

YouTube player

Calathea – roślina, która zachwyca prawie każdego. Bardzo popularna, ale również dość zróżnicowana, jeśli chodzi o skalę trudności pielęgnacji i uprawy. W naszej ostatniej dostawie, z której relację filmową znajdziecie na naszym kanale, dominowały właśnie calathee. Mając w naszym magazynie tak wiele odmian jednocześnie, zdecydowaliśmy, że to idealny moment na odcinek leksykonu roślin z Calatheami właśnie. Możecie zatem obejrzeć za jednym zamachem prezentowane obok siebie odmiany. Całkiem niedawno premierę na naszym kanale miał odcinek, w którym w podobny sposób przedstawialiśmy różne sansewierie. Cieszył się on Waszym zainteresowaniem, zatem idziemy za ciosem i zapraszamy serdecznie na Calathea show;) Koniecznie napiszcie, która z nich jest dla Was najbardziej atrakcyjna. Aktualnie dostępne Calathee w sklepie stacjonarnym znajdziecie tu: https://www.jungleboogie.pl/tag-produktu/calathea/

Jungle Boogie Studio Zieleni
Jungle Boogie Studio Zieleni
Calathee - wielki przegląd odmian
Loading
/

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami