Ciemnolistne piękności, neony i kolekcjonerskie filodendrony, czyli ogrom nowości od Jungle Boogie

YouTube player

Jak zwykle dzielimy się z Tobą fragmentem najbliższej dostawy, który szczególnie Ci polecamy. 💁🏻‍♀️W tym tygodniu będzie na pewno barwnie, a to za sprawą między innymi Ficusa Belize w sporym rozmiarze. 🌸 Jeśli wolisz bardziej stonowaną estetykę i w roślinnym designie wyznajesz zasadę Henry’ego Forda, a więc “ w każdym kolorze, byle by był czarny” 🖤, to proponujemy aksamitną Alocasię Black Velvet. Oraz nasz mroczny klejnot 💎czyli Anthurium Clarinervium oraz czarnego konia tej dostawy. Mowa o lśniącym Scindapsusie treubii Dark Form. Kolekcjonerskiej piękności, którą po długim czasie udało się nam znowu dla Ciebie złowić. 😎

W eleganckich, zamszowych klimatach będzie również, po dłuższej nieobecności u nas… Ludisia discolor – dystyngowany storczyk, który nie próbuje zbytnio czarować kwiatami. Cały swój urok zainwestował w welurowe, ciemne liście rozjaśnione kontrastowymi, subtelnymi liniami. 🥰 Co jeszcze może Ci się spodobać? Jeśli tak jak my jesteś w teamie Filodendrony 💚; To rzuć okiem na przypominającego palmę Philodendrona Tortum oraz złocistego bipennifolium aurea Yellow Violin, o liściach w kształcie skrzypiec. 🎻 A na koniec subtelne Syngonium Silver Pearl ✨ w rozmiarze mini. Zapraszamy!

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami