Długie pędy na długi weekend! Kwitnące hoye i duże maluchy 🤪 w nowej dostawie roślin

YouTube player

Jak na długi weekend przystało, przed Tobą relaksująco zielona dostawa. Lekkie, urokliwe roślinki o miłych, stworzonych do głaskania liściach, trochę błysku i koloru, trochę świątecznego klimatu…

Na początek milutkie maluszki o welwetowych liściach czyli Philodendrony gloriosummelanochrysum i verrucosum. Pięknie wyglądają zestawione razem. A to nie wszystkie miniaturowe filki na dziś. Mamy jeszcze w zanadrzu barwny duet: Pink Princess White Wizard z wyrazistą wariegacją. Zarówno aksamitne gloriosum, jak i różowa księżniczka będą dostępne także w większych rozmiarach.

Dla kontrastu, w dużym gabarycie, szykuje się kolejny raz z rzędu urzekające Epipremnum Cebu Blue, o barwach balansujących na granicy szarości i błękitu. I gigantyczna, złocista paproć czyli Nephrolepis Tiger variegata. Będą też dwie wyjątkowe piękności o bardzo ciemnych liściach. Jedną gościliśmy już tydzień temu i ekspresowo wywędrowała do nowych domów. To oczywiście Geogenanthus ciliatus Midnight Pearl. Duże, skórzaste i ekspresyjnie pofalowane liście o bardzo błyszczącej fakturze w stylu glamour naprawdę zachwycają. Całości dopełnia nerw główny w intensywnie fuksjowym kolorze. Druga piękność debiutuje dziś w naszych progach i zapewniamy że warto się jej przyjrzeć. To Hoya krohniana Black Leaves, naszym zdaniem wyjątkowo unikalna. Mało jest roślin o ciemnych i jednocześnie drobnych liściach (pamiętamy o Zamioculcasie Raven), więc zdecydowanie będzie wyróżniać się na tle innych pnącz. Zakwita na biało, dzięki czemu uzyskasz kontrastowy, malowniczy efekt wizualny. Jeśli masz w swojej kolekcji Hoyę krohnianę Eskimo, to stworzy z nią wyjątkowo udany duet, ale dobrze będzie prezentować się też w towarzystwie innego roślinnego srebra lub ciemnej zieleni.

Jeśli już w listopadzie chcesz cieszyć się świątecznym klimatem to zachęcamy do obejrzenia nowych Gwiazd Betlejemskich czyli Poinsetti. Staramy się zamawiać różnorodne, by pasowały do różnych gwiazdkowych aranżacji. W tym tygodniu będą to ładnie wybarwione Poinsettie pulcherimy Primero, które ostatnim razem w rozmiarze mini, bardzo przypadły do gustu naszym klientkom i klientom.

Oprócz tego Starce Rowleya z długimi koralami, bajeczne Aglaonemy Salmon Fantasy i jak zawsze ogrom pnącz – w tym srebrzystych Scindapsusów Moonlight i ciemnolistnych Dark Form.

W promocji na ten tydzień mamy dla Ciebie:

🌱 Skrzydłokwiata Diamond
🌱 Syngonium Pink Splash Allusion 
🌱 Hoyę Sunshine 
🌱 Peperomię obtipan bicolor 

1 comments

  1. Powiem szczerze, że nie słyszałem o podobnym podejściu, jednak zaintrygowało mnie to. Na pewno podzielę się tym artykułem ze swoimi przyjaciółmi, aby porozmawiać z kimś jeszcze na ten temat – dzięki 😉

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami