Dostawa od Jungle Boogie, a w niej coś zielonego i kwitnącego 🌸 Sprawdź też Mystery Boxy na Dzień Mamy 🤗

YouTube player

W tę sobotę, w Jungle Boogie mnóstwo kolorów i rozrośniętych, jak za sprawą wiosennej, czarodziejskiej różdżki okazów. Wraca niekwestionowana gwiazda ubiegłej dostawy, czyli kwitnąca Saintpaulia variegata. W towarzystwie niemniej pięknych kuzynek – Saintpaulii Emerald Bell oraz Golden Gate. Będzie też malownicza obraźlicha alias Caladium Brandy Wine, w duecie różu i zieleni. Róż, ale o pudrowym odcieniu, znajdziesz również na Alokazji Pink Passion. Takie właśnie są jej ornamentalne łodygi. Całości dopełniają oryginalnie postrzępione, filodendronowate liście. Na pierwszy rzut oka możesz nie zorientować się, że masz do czynienia z Alokazją.

Jeśli lubisz hoye, przed Tobą rzadki rarytas – Hoya latifolia (szerokolistna) o bardzo dużych, skórzastych liściach w kolorze głębokiej, ciemnej zieleni, ozdobionych jasną siateczką nerwów. Nie zapomnij również przesadzić ją do naszego podłoża dla epifitów.

W kategorii roślinny bestiariusz: smocza Sansevieria Dragon i zagadkowe Platycerium Superbum. Będzie też rzadkie, bardzo aranżacyjne i przypominające trochę palmę – Amydrium zippelianum.

Pożądany przez wielu duży rozmiar to w tej dostawie pięknie zwieszające się, łaciate Epipremnum Njoy oraz Skrzydłokwiat Sensation, w którego cieniu możesz skryć się przed nadchodzącymi upałami. Obie rośliny zachwycające, dość proste w obsłudze i długowieczne. Ograniczone czasowo są natomiast nasze promocje.

W tym tygodniu 25 % rabatu proponujemy na te oto piękności: 

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami