Roślinna dostawa Jungle Boogie: ogromne epifity, barwne aglaonemy i urocze maluchy

YouTube player

W tym tygodniu bardzo aromatyczna, apetyczna dostawa zielonego dobra! Przyjadą dawno nie widziane u nas: Vanilla planifolia, pnącze z rodziny storczykowatych, z którego wytwarza się znakomitą, popularną przyprawę oraz Jasminum, w porze kwitnienia zachwycające obłędnym zapachem. Tydzień temu bardzo szybko zniknęły Philodendrony Brandtianum i Verrucosum. Nie dziwi nas to wcale. Wyjątkowo piękne i dość niekłopotliwe w uprawie, do tego szybko rosną. Cieszymy się, że już wróciły!

Gwiazdorski debiut zaliczyła w poprzedniej dostawie także Alocasia brancifolia Pink Passion – nowy, ciągle jeszcze trudno dostępny kultywar o nietypowych jak na Alocasie, powcinanych liściach i wzorzystych, różowawych łodygach. Również powraca w najbliższą sobotę i to w zacnym towarzystwie Aglaonemy Key Lime oraz Aeschynanthusa marmoratusa. A na rozświetlenie ciemnych, listopadowych dni tradycyjny świąteczny akcent, czyli rozchwytywana przez naszych klientów Poinsettia Primero w kremowe ciapki, jak oprószona śniegiem.

Przypominamy o cotygodniowej promocji, w której można złowić 25% taniej kilka wybranych przez nas roślinek z aktualnego asortymentu. Start zawsze o 19.00 w sobotę, koniec w piątek o 16.00. Co tydzień zmiana warty i nowe piękności.

Tym razem będą to:

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami