Dostawa po horyzont magazynu i potop pnączy

YouTube player

Po nieobecności związanej ze świętami w poprzedni weekend, powracamy ze zdwojoną siłą. Najnowsza dostawa jest pod znakiem syngoniów i pnącz, a więc roślin pięknych, dość prostych w pielęgnacji i szybko rosnących 🤩. Są oczywiście bardzo lubiane przez naszych Klientów Syngonium Mango Allusion, oraz pudrowo różowe Neon Robusta. A oprócz nich rzadkie kąski – Syngonium angustatum, Syngonium Ice Frost ❄️, którego liście wyglądają jak pokryte szronem, a dla miłośników wariegacji pstrokate Syngonium Mottled 🦋.

Jeśli tak jak my lubicie bujnie zwieszające się z górnych półek pnącza to mamy prawdziwy urodzaj. Philodendron Scandens, neonowy Philodendron Lemon Lime 🍋, srebrzyście nakrapiane scindapsusy Trebie i Argyrareus w różnych rozmiarach oraz aksamitny Philodendron Micans. Wszystkie zestawione razem tworzą z czasem gęstą, dżunglową kaskadę i można z ich pomocą uzyskać świetny, aranżacyjny efekt 🙂

Z nowości powitamy między innymi uroczą Saintpaulię Variagatę, czyli odmianę kultowego fiołka afrykańskiego oraz Ficusy – Amstel King i Americana Tresor, w całkiem sporych rozmiarach. Jeżeli w zeszłym tygodniu nie udało Ci się zdążyć z zakupem Vanilli lub Papirusa to będzie kolejna okazja. Po długiej nieobecności powraca także elegancki Philodendron Burle Marx o sercowatych, wydłużonych liściach. Nie zapomnij dobrać do niego naszej mieszanki do filodendronów. Przesadzony w takie dedykowane podłoże, podlewany z umiarem i postawiony na dość jasnym stanowisku powinien bezproblemowo, pięknie rosnąć. Specjalistyczne ziemie do wielu gatunków roślin, nie tylko filodendronów, znajdziesz w naszej zakładce z podłożami. Na bieżąco dorabia je dla Ciebie nasza niestrudzona załoga 💪.

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami