Dostawa pod znakiem Calathei i Alocasii czyli świętujemy przedwiośnie:)

YouTube player

W tej dostawie Alocasia Black Velvet, w tym Black Velvet variegata! Oprócz tego Red Secret z rubinowym połyskiem, a w wersji mini: Yucatan Princess oraz srebrne i różowe smoczątka czyli Alocasie Silver i Pink Dragon🐉.

Z maluchów będziemy mieli też Caladium w dwóch odmianach: Kelly i Red Flash oraz kolekcjonerską odmianę Philodendrona: Dragon Tail. Jeśli już mowa o philodendronach to spodziewamy się również limonkowego Moonlight’a, bardzo lubianego wśród naszych klientów Philodendrona Narrow. Przywitamy również po dłuższej nieobecności pięknego Rojo Congo. Kolejnym mocnym punktem jutrzejszej dostawy będzie spektakularna Dieffenbachia Reflector 🤩 , na którą ostatnio nie wszyscy się załapali. Przed nami kolejna okazja, by zaprosić to cudo do naszych mieszkań. Najlepiej w duecie ze sporych rozmiarów Strelitzią Nicolai.

Niesłabnącym powodzeniem cieszą się w naszym sklepie również Calathee. W tej dostawie będzie ich jak zawsze spory wybór, ale szczególnie czekaliśmy na majestatyczną, aksamitną Warscewiczii, a także dość dawno nie widzianą u nas White Star. Będzie też oczywiście nasza klasyka czyli Calathea Leopardina, Orbifolia i Sanderiana.

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami