Koszyk

Dostawa pod znakiem Calathei i Alocasii czyli świętujemy przedwiośnie:)

W tej dostawie Alocasia Black Velvet, w tym Black Velvet variegata! Oprócz tego Red Secret z rubinowym połyskiem, a w wersji mini: Yucatan Princess oraz srebrne i różowe smoczątka czyli Alocasie Silver i Pink Dragon🐉Niesłabnącym powodzeniem cieszą się w naszym sklepie również Calathee. W tej dostawie będzie ich jak zawsze spory wybór, ale szczególnie czekaliśmy na majestatyczną, aksamitną Warscewiczii, a także dość dawno nie widzianą u nas White Star. Będzie też oczywiście nasza klasyka czyli Calathea Leopardina, Orbifolia i Sanderiana.

Zostaw komentarz

Wysyłka w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne. Ograniczamy plastik oraz wybieramy naturalne środki pielęgnacji i ochrony roślin takie jak olejek Neem czy Dobroczynek Kalifornijski.

100% Bezpieczne zakupy

Transakcje robisz za pomocą bezpiecznych środków płatniczych takich jak:
Przelewy 24 / Apple Pay / PayPal

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami