Dostawa roślin doniczkowych na bogato:) Monstera Thai Constellation, Syngonium angustatum, Pilea Mojito na 11 października

YouTube player

Ta dostawa sprawiła, że nasz serwer dosłownie eksplodował! Było Was tak dużo na stronie, że mieliśmy chwilową przerwę w nadawaniu. Jeszcze raz dziękujemy za wyrozumiałość i jednocześnie bardzo nam miło, że odwiedzacie nas tak licznie❤️. Pamiętajcie też, że jeśli jesteście z Wrocławia to możecie odwiedzić nasz stacjonarny sklep z roślinami na Prądzyńskiego 13. Hity z niedzielnej dostawy również tam na Was czekają:)

W kategorii “kolekcjonerski kąsek”, poza pięknymi Tajkami, mamy jeszcze kilka asów w rękawie. Philodendron Tortum – cudak przypominający trochę palmę, a trochę roślinę, której precyzyjny chirurg wyciął blaszkę liściową wokół wszystkich nerwów.. Syngonium angustatum – duże, piękne pnącze o unikalnym kształcie liści, u nas wspinające się po kokosowym paliku. A na wspomnienie letnich dni – bardzo unikalna roślina o wakacyjnej, koktajlowej nazwie czyli Pilea Mojito.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Po dłuższej nieobecności powracają Dischidie, w tym wyjątkowo malownicza odmiana Melon, której rysunek liścia przypomina skórę arbuza. Begonia luxurians, która z kolei wygląda jak… hmm, przygotujcie się na pytające spojrzenia Waszych gości, a może nawet dociekania czy w ostatnim czasie zainteresowaliście się ziołolecznictwem lub wycieczkami do Amsterdamu. Koniecznie też zwróćcie uwagę na Pileę Pinokkio – tworzącą szczelną gęstwę drobnych, wyjątkowo urokliwych listków. Mamy też prawdziwy urodzaj prostych w pielęgnacji i przyjaznych zwierzakom Peperomii, w tym debiutantki, które naprawdę oszałamiają: Peperomia Columbiana w czekoladowo bordowej kolorystyce, Peperomia Red Canyon o czerwonych pędach i lśniących, skórzastych liściach oraz Peperomia Nevada zwana rozgwiazdą . Jest też prawdziwa uczta dla miłośników Hoyi. Tutaj z nowości między innymi Hoya Rebecca i Hoya Lacunosa. Jednak spodziewajcie się też klasycznej Carnosy Tricolor w trzech rozmiarach.

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami