Dostawa roślin i zaproszenie na urodziny 🎊 🎉

YouTube player

W tę niedzielę będziemy hucznie obchodzić 3 urodziny Jungle Boogie. Bardzo chętnie Cię na nich ugościmy. Zapraszamy w niedzielę 11.09 od 11 do 17 do naszego magazynu na Brynickiej 5 we Wrocławiu! Więcej informacji o naszej urodzinowej imprezie znajdziesz w wydarzeniu: https://fb.me/e/2TZK8mExu

A tymczasem, jak co tydzień – pokażemy Ci, co szczególnie fajnego w sobotniej dostawie roślin. Jak na urodzinowy weekend przystało, jest oszałamiająca. Wracają gwiazdy z poprzedniego tygodnia, a więc zjawiskowe Monstery Thai Constellation.

Będą też klasyczne, soczyście zielone i uroczo dziurawe – Monstery deliciosy w rozmiarze XXL. Jeśli lubisz większy gabaryt to zwróć też uwagę na okazałe Thaumatophyllum bipinnatifidum o ekspresyjnie postrzępionych liściach, bujne, dębolistne Cissusy Ellen Danica i nakrapiane Scindapsusy argyraeusy w wiszących doniczkach. Będzie też rzadko dostępny, a u nas po raz pierwszy w tak imponującym rozmiarze – Philodendron subhastatum, czyli “o kształcie włóczni”. Faktycznie, taki kształt mają jego lśniące, podłużne i ostro zakończone liście. Bardzo efektowna, elegancka roślina. Inne ciekawe philodendrony w tej dostawie to ładnie wybarwiona Painted Lady, bardzo lubiany przez naszych klientów Cobra i maleńki White Wizard z naszej bajkowej kolekcji. Dobierz mu do towarzystwa Białego Rycerza, Białą oraz Różową Księżniczkę i uzbieraj je wszystkie.

A z 25 % rabatem kupisz do piątku, 16 września te ślicznotki:

  • wachlarzowata Sansevieria zeylanica Fan
  • Epiphyllum chrysocardium
  • płomienny Philodendron Red Sun
  • Calathea Freddie w paseczki
  • wyjątkowo efektowne Syngonium Three Kings

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami