Dżungla za grosze – tanie, proste w uprawie i szybko rosnące rośliny do domowej dżungli

YouTube player

Dżungla jest niesamowicie wręcz zarośnięta – każdy metr jej powierzchni, zarówno w poziomie, jak i w pionie pokrywają setki pędów i liści. Jeśli w domu chcemy mieć klimat dżungli, powinniśmy do naszej aranżacji wybierać rośliny tropikalne, takie jak monstery, filodendrony, alokazje, epipremna, kalatee czy syngonia i paprocie. By nasza dżungla była bardzo obfita, dobrze wybrać gatunki szybko rosnące i o dużej masie liści, jak monstera, skrzydłokwiat czy epipremnum. Jeżeli dżungla ma być stworzona niskim kosztem i być prosta w obsłudze, warto wybrać niedrogie rośliny, które nie wymagają skomplikowanej pielęgnacji. Idealnie tanie i proste rośliny do domowej dżungli to między innymi: monstera, skrzydłokwiat, epipremnum, filodendrony i asplenia.

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami