Epipremnum Cebu Blue – pnącze inne niż reszta // Jak dbać o Epipremnum Cebu Blue 💙

YouTube player

Epipremnum Cebu Blue to szybko rosnące pnącze, o dość cienkich liściach, w wyjątkowej – srebrzysto-niebieskiej barwie. Posadzone na paliku osiąga imponujące rozmiary, a jego liście stają się bardzo duże i wdzięcznie powcinane. Epipremnum Cebu Blue dobrze rośnie w bigosie lub w ziemi uniwersalnej wymieszanej z perlitem. Lubi stanowiska jasne, o rozproszonym świetle. Podlewamy je, gdy podłoże przeschnie; nie doprowadzamy jednak do całkowitego wysuszenia ziemi między podlewaniami. Epipremnum Cebu Blue podlewamy nieco częściej niż pozostałe pnącza – szybciej „wypija” wodę i nie lubi mieć całkiem suchej ziemi. Epipremnum Cebu Blue najłatwiej rozmnożyć przez sadzonki pędowe, które ukorzeniają się szczególnie dobrze w wilgotnym mchu sphagnum.

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami