Koszyk

Gigantyczna dostawa, a w niej maluszki, sukulenty i powrót Scindapsusa Moonlight

YouTube player

Co w sobotniej dostawie? Azjatycki Koral czyli obłędnie piękny Phalaenopsis Asian Coral znowu zawita w nasze zielone progi. Wraz z nim spora i wytwornie aksamitna Alocasia Frydek oraz srebrzyste piękności: Ctenanthe Grey Star ️ (dużeee) o kontrastowych, wyraziście bordowych spodach liści i ulubienica naszych klientów – Hoya krohniana Eskimo.

Ponadto zjawiskowy Philodendron verrucosum o pluszowych, sercowatych liściach i włochatych łodygach oraz jak zwykle sporo maluszków. W tej kategorii zwróć uwagę na uroczego Hypoestesa czyli Niedośpiana, różową księżniczkę alias Philodendrona Pink Princess oraz Aloesa Red Shade o czerwonych marginesach zdobiących nakrapiane, mięsiste liście.

Będą też klasyczne, zielone Aloe vera, które chętnie zajmą słoneczne stanowisko, byle z dala od rozgrzanej szyby okiennej w lecie. Ta dostawa obfituje w bardzo fajne, aranżacyjne sukulenty. Oprócz aloesów będzie ogrom Sansevierii ( w tym wachlarzowata zeylanica Fan, melancholijna Moonshine i wibrująco żółta Canary ), pasiasta Haworthia, muśnięta barwami zachodu słońca – Crassula ovata Sunset oraz sporych rozmiarów Euphorbia tirucalli czyli Wilczomlecz palczasty. A z sukulentnych nowości  – Lithops czyli żywe kamienie szczęścia Doskonałe na prezent i nie tylko. Mięsiste, owalne liście przypominają kolorowe, ozdobne kamyki, a nie żywą roślinę. Jednak największe wrażenie wywołują w chwili kwitnienia. Nagle z kamieni wydobywają się duże kwiaty – żółte, pomarańczowe, czerwone lub białe. Wyglądają wtedy naprawdę zjawiskowo. Może się skusisz?

A co w promocji na ten tydzień? Meldujemy, że od godz 19.00 w sobotę, aż do 16.00 w piątek 18 lutego,  przytulisz z 25% rabatem takie oto piękności:

Zostaw komentarz

Wysyłka w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne. Ograniczamy plastik oraz wybieramy naturalne środki pielęgnacji i ochrony roślin takie jak olejek Neem czy Dobroczynek Kalifornijski.

100% Bezpieczne zakupy

Transakcje robisz za pomocą bezpiecznych środków płatniczych takich jak:
T-Pay / Apple Pay / Google Pay

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami