Gigantyczne łosie rogi, difenbachie XXL, pnącza na wieszakach i pierzastki – NOWA DOSTAWA NADCHODZI!

YouTube player

Upały nie odpuszczają, więc zanurzenie się w chłodną, zieloną dżunglę pełną wielkich liści i długaśnych pędów jest jeszcze przyjemniejsze! W nowej dostawie mamy dla Was mnóstwo Waszych ukochanych bestsellerów – znajdziecie zarówno zwiewne pierzastki australijskie, jak i gigantyczne łosie rogi na wieszakach. Zdobyliśmy również dla Was kolekcjonerskie i naprawdę wielkie difenbachie – Cheetah i Banana! Do tego powracają Wasze ukochane pachnące storczyki – Odorion i Afra oraz piękne i gęste scindapsusy Trebie na wieszaczkach. Zamówiliśmy również sporo aglaonem we wszelkich kolorach – od białego, przez limonkowy, po różowy i pistacjowy. Na fanów śródziemnomorskich klimatów czekają wilczomlecze – platyclada i marmorata oraz spore chamedorki. Koniecznie wpadnijcie na zielony shopping, bo wakacje się prędzej czy później kończą, a domowa zielona dżungla cieszy oko cały rok 🙂

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami