Jak było na imprezie w magazynie? Wspominamy i odpowiadamy na najczęstsze pytania

YouTube player

W minioną niedzielę witaliśmy wspólnie z Wami wiosnę w naszym magazynie we Wrocławiu. Na miejscu była Ania, Iza i Szymon i była okazja do wspólnych zdjęć, roślinnych pogawędek i poznania się. Jak zwykle czekały też na Was promocje, upominki i konkursiki. I znów było Was bardzo dużo!!! Przyjechaliście do nas z różnych stron Polski. Super było Was poznać, zobaczyć na żywo i porozmawiać. Nasłuchaliśmy się również bardzo wielu miłych słów o naszym kanale YT i o tym, jak Wam pomaga zazieleniać Wasze mieszkania i lepiej dbać o rośliny. Taki odzew zawsze sprawia, że łapiemy wiatr w żagle i chcemy nagrywać jeszcze więcej i lepiej, bo czujemy się potrzebni i szczęśliwi, że nasze porady są dla Was użyteczne i pomocne. Było baaaaardzo miło, a kogo nie było, ten trąba :-))) Na filmie pokazujemy, jak wyglądają takie imprezy (na pewno jeszcze nieraz taką zorganizujemy!). Ania odpowiada również na kilka pytań, które najczęściej nam zadawaliście. Pytaliście dużo o podłoża, przesadzanie roślin po zakupie i o rośliny odpowiednie na słoneczną i ciemną wystawę. Dziękujemy wszystkim bardzo bardzo za przybycie i już czekamy na kolejny raz!

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami