JAK CZĘSTO PODLEWAĆ MOJĄ ROŚLINĘ?💦 Jak ratować przelane i przesuszone rośliny

YouTube player

Jak często podlewać moją roślinę? To pytanie dostajemy codziennie i niestety… nie ma na nie prostej odpowiedzi i drogi na skróty. Kurczowe trzymanie się poradników mówiących “mosterę podlewamy raz w tygodniu, połową szklanki wody” może się skończyć źle – przelaniem lub przesuszeniem. Dlatego dzisiaj wyjaśnimy, jakie czynniki wpływają na to, jak szybko wysycha nasza i roślina i jak często należy ją podlewać. Najważniejsze jest obserwowanie naszych roślin doniczkowych i częste sprawdzanie ziemi (zwłaszcza, gdy nie macie jeszcze obycia z daną rośliną!). Myślimy, że warto sobie przypomnieć ten temat, więc serdecznie zapraszamy do oglądania. Ania opowie również co zrobić, jeśli już zdarzy się nam przelać lub przesuszyć roślinę.

Jungle Boogie Studio Zieleni
Jungle Boogie Studio Zieleni
JAK CZĘSTO PODLEWAĆ MOJĄ ROŚLINĘ?💦 Jak ratować przelane i przesuszone rośliny
Loading
/

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami