Shopping Cart

Jak dbać o Philodendron scandens Lemon Lime. Leksykon roślin Jungle Boogie odc.7

Dziś w Leksykonie Roślin Jungle Boogie przedstawiamy jednego z naszych roślinnych faworytów. Philodendron Scandens Lemon Lime t w naszym sklepie robi zawsze duże zamieszanie i jest nieprzerwanie jednym z roślinnych bestsellerów. Dość rzadki philodendron o neonowo żółtych liściach w sercowatym, opływowym kształcie. Prosty w obsłudze i szybko rosnący, a jego wibrująca, żywa kolorystyka wniesie energię w każdą przestrzeń. Jak zwykle poznacie najważniejsze informacje o roślinie w skondensowanej formie. Ania opowie o odpowiednim stanowisku, pielęgnacji oraz podlewaniu tej rośliny. W naszym sklepie Philodendrona Scandens Lemon Lime znajdziecie tu: https://www.jungleboogie.pl/sklep/philodendron-scandens-lemon-lime-12×20/ Przejrzyjcie też koniecznie inne pnącza, które będą dla niego fajnym towarzystwem: https://www.jungleboogie.pl/tag-produktu/pnacza/

Leave a Reply

Wysyłka w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne. Ograniczamy plastik oraz wybieramy naturalne środki pielęgnacji i ochrony roślin takie jak olejek Neem czy Dobroczynek Kalifornijski.

100% Bezpieczne zakupy

Transakcje robisz za pomocą bezpiecznych środków płatniczych takich jak:
Przelewy 24 / Apple Pay / PayPal

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami