Jak dobrać osłonki do roślin? Zostań designerskim ninja 🥷

YouTube player

Piękne rośliny to prawdziwa ozdoba każdego pomieszczenia. Aby efekt był jeszcze lepszy, warto dobrać do rośliny odpowiednią osłonkę, która jeszcze podkręci efekt. Dobierając osłonkę przede wszystkim należy się kierować gustem, ale również stylem, w jakim urządzony jest dom, by pasowały do całości. Warto również, by osłonka nawiązywała wzorem lub kolorem do wybarwienia liści lub ciekawie z nimi kontrastowała. Dobrze też zestawiać ze sobą osłonki z podobnego materiału, w podobnym stylu lub zbliżonej gamie kolorystycznej. Jeśli nie mamy pomysłu i wyczucia, można sprawić sobie osłonki w białym kolorze – będą pasować do każdego wnętrza i do siebie nawzajem. Warto zwrócić uwagę na dobór osłonek, by nie kłóciły się z naszymi roślinami i by stworzyły piękną harmonijną oprawę naszej domowej dżungli.

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami