Jak wyglądają nasze dostawy roślin czyli raj dla roślinomaniaków

YouTube player

Ania z Jungle Boogie pokaże Wam jak wyglądają nasze dostawy roślin. Z filmu dowiecie się co pięknego zamówiliśmy dla Was w specjalnej, urodzinowej dostawie z 1 sierpnia. Zielone skarby ustawione na naszym podwórku czekają na swoją sesję zdjęciową, paszport oraz prezentację przed Wami. Po wszystkim będą już gotowe na podróż do Waszych domów! Mamy nadzieję, że każdy znajdzie dla siebie coś dobrego – będzie oczywiście moc filodendronów, peperomii, begonii i kolokazji. Pojawią się też zachwycające monstery – powycinane i podziurkowane Deliciosy, a także rzadkie Thai Constellation.

Jeśli trafiłeś w nasze progi po raz pierwszy to informujemy, że Jungle Boogie to sklep z roślinami online, doniczkami i akcesoriami do pielęgnacji roślin. Ponadto prowadzimy stacjonarny sklep z roślinami we Wrocławiu przy ul. Prądzyńskiego 13. Nasze kwiaty doniczkowe możecie obejrzeć i zamawiać tutaj: https://www.jungleboogie.pl/kategoria-produktu/rosliny/

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami