Koszyk

Jak założyć domową szklarnię w szafie, czyli green cabinet tour w naszym sklepie Jungle Boogie.

YouTube player

Szafa na rośliny w domu.. Dawno obiecywany materiał pojawia się dziś na naszym kanale. W końcu udało się nam dość szczegółowo go zrealizować, także jeżeli zastanawiacie się nad założeniem tego typu szafy-szklarni i szukacie inspiracji – ten film jest dla Was. Jeżeli jesteście regularnymi widzami kanału Jungle Boogie, to pewnie w trakcie oglądania czeka Was mała niespodzianka;) Dzisiejszy odcinek podzielony jest na dwie części, w pierwszej – nieco obszerniejszej, opowiadamy o swoich doświadczeniach w uprawie roślin w szafach szklarniowych. Omawiamy dostępne możliwości wyboru szafy, sposób montażu i instalacji niezbędnych akcesoriów takich jak oświetlenie, wentylatory, fontanny, nawilżacze powietrza itp. Dzielimy się swoimi doświadczeniami i błędami, których po obejrzeniu filmy Wy już nie popełnicie. W drugiej części Ania opowie Wam o roślinach, które aktualnie uprawiamy w naszych szafach, będzie sporo kolekcjonerskich smaczków, więc warto rzucić okiem.

Zostaw komentarz

Wysyłka w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne. Ograniczamy plastik oraz wybieramy naturalne środki pielęgnacji i ochrony roślin takie jak olejek Neem czy Dobroczynek Kalifornijski.

100% Bezpieczne zakupy

Transakcje robisz za pomocą bezpiecznych środków płatniczych takich jak:
T-Pay / Apple Pay / Google Pay

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami