Jak zapełnić magazyn po brzegi od zera, czyli nowa dostawa roślin w Jungle Boogie

YouTube player

Weekend zapowiada się deszczowo ☔️, a u nas dla kontrastu, Strelitzie – rośliny po jasnej stronie mocy. Zawsze chętne na wakacyjny urlop na Twoim balkonie lub słonecznym ogródku😎. Będzie zarówno mały rajski ptak, czyli nieduża Strelitzia Reginae, jak i wielkie Strelitzie Nicolai, które zamienią Twój salon w kolonialną oranżerię.

Rarytasami w tej dostawie na pewno będą kolekcjonerskie philodendrony. Słoneczny Prince of Orange oraz nowość w naszym sklepie – Philodendron Twin Wings o pięknych, nakrapianych złociście liściach i intensywnie czerwonych łodygach🤩. Do tego Hoya Densifolia, Senecio Rowleyanus Variegata, kolekcjonerskie begonie i syngonium niespodzianka.

Z cyklu “roślinne retro” będzie znowu mnóstwo ficusów oraz afrykański fiołek z wariegacjami, czyli Saintpaulia variegata, która tydzień temu zrobiła prawdziwy szał. Nieco zapomniana, choć w PRLu święciła triumfy – Radermachera Sinica. Zdecydowanie warto sobie przypomnieć o tej roślinie, zwłaszcza jeśli lubisz mieć w domu dżunglowe zarośla. Bardzo gęsta, błyskawicznie rosnąca, o soczyście zielonych, dekoracyjnych listkach. Łatwo się rozkrzewia, a jej bujny wzrost idzie w parze z apetytem 😋. Dlatego nie zapomnij dobrać tej ślicznotce nawóz dla zielonych z naszej oferty i serwować go regularnie przez cały okres wegetacyjny.

Po drugiej stronie medalu pojawi się bardzo współczesna hybryda. Mix Sansevierii i Dracaeny czyli Sancaena Fireflies Green, łącząca w sobie cechy obu gatunków. Ozdobiona nieregularnie rozłożonymi na liściach, drobnymi, świetlistymi plamkami, które faktyczne przypominaja świetliki (fireflies). Naszym zdaniem, więcej w wyglądzie Sancaeny jest Dracaeny niż Sansevierii, ale na pewno żelazna odporność to coś, co odziedziczyła po obojgu rodzicach 💪. Powraca też orientalna, pasiasta paproć, czyli Coniogramme. Również Dieffenbachia Camilla o świetlistych liściach, obwiedzionych kontrastowym, nieregularnym marginesem. W tej dostawie będzie też sporo Skrzydłokwiatów, różnych odmian i rozmiarów.

2 comments

  1. Katarzyna Warachim

    Witam, jaka była cena starca z filmiku?

    1. Agata Swierczynska

      209 zł.

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami