Koszyk

Jak zrobić las w słoju? – przewodnik krok po kroku, czyli zrób swój własny las w szkle z Anią

YouTube player

Las w słoiku, jak go zrobić i na co zwrócić uwagę? Las w szkle to niezwykle dekoracyjna i oryginalnie wyglądająca kompozycja roślinna, która w dodatku może stać w dość zacienionym miejscu. Nie trzeba go podlewać, nawozić ani poświęcać mu właściwie żadnej uwagi – stanowi całkowicie samowystarczalny ekosystem z własnym zamkniętym obiegiem wody. Z filmu dowiesz się dokładniej krok po kroku, jak zrobić las w słoiku, jakich roślin możesz do tego użyć i czego potrzebujesz by taki słój wykonać. Ania pokaże technicznie, jak posadzić rośliny i mech i każdy z Was będzie w stanie wykonać swój własny słój.

2 comments

  1. Aniu, jaki filodendron jest w tle?

    1. Agata Swierczynska

      filodendron Florida Green 😉

Zostaw komentarz

Wysyłka w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne. Ograniczamy plastik oraz wybieramy naturalne środki pielęgnacji i ochrony roślin takie jak olejek Neem czy Dobroczynek Kalifornijski.

100% Bezpieczne zakupy

Transakcje robisz za pomocą bezpiecznych środków płatniczych takich jak:
T-Pay / Apple Pay / Google Pay

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami