Kolejna dostawa od Jungle Boogie czyli mocne natarcie Aglaonem i Sansevierii na początek lata

YouTube player

Pierwszy weekend lata przyniósł nam małe ochłodzenie i deszcz ☔️ – ale są też tego plusy! Wysoka wilgotność na zewnątrz sprzyja również naszym roślinom domowym. Ucieszą się z niej na pewno Aglaonemy, a przygotowaliśmy w tej dostawie sporo odmian. Mamy coś zarówno dla fanów kolorowych liści (koniecznie zerknij na Aglaonemę Red Cochin ❤️ o malinowych liściach i na Red Valentine nakrapianą różem), jak i zwolenników bardziej stonowanej kolorystyki – pojawi się Aglaonema Cutlass i dostojna Maria Christina. Wszystkie niekłopotliwe w uprawie, odporne na rzadkie podlewanie i mniejsze ilości światła, a przy tym niesamowicie piękne.

Warto zerknąć również na Monsterę Pinnatipartita 🌱A jeśli chodzi o powroty z poprzedniej dostawy… w tę sobotę możecie ponownie wyczekiwać krokodylich paproci 🐊 . Microsorum musifolium Crocodyllus i Aglaomorpha Coronans, obie o soczyście zielonych, błyszczących liściach. Udało nam się też upolować więcej malowniczych Hibiskusów Veriegata i Fikusów Belize 🥰. Na koniec, polecamy Twojej uwadze Sansewierie, znane również jako wężownice 🐍– to bardzo odporne na wszelkie zaniedbania rośliny. W tej dostawie mamy ich ogromny wybór – m.in. wyczekiwana przez naszych klientów Sansevieria Moonshine, wakacyjna Star Canary oraz kirkii Coppertone o unikalnym wybarwieniu i kształcie liści.

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami