Kolejna dostawa roślin w Jungle Boogie czyli sporo niespodzianek i łakome kąski:)

YouTube player

Ponieważ bardzo miło odebraliście nasz film z poprzedniej urodzinowej dostawy roślin… Postanowiliśmy, że i tym razem póki ciepło i przyjemnie, przedstawimy Wam rezultat naszych roślinnych łowów w formie filmu. Wszystkie przedstawiane kwiaty doniczkowe będą dostępne na naszej stronie www.jungleboogie.pl od godziny 19 w dniu 16.08.2020. Jeśli ktoś trafia do nas po raz pierwszy, to przypominamy, że nasze rośliny wysyłamy na całą Polskę.

Po naszym dostawowym podwórzu, tak jak i poprzednim razem oprowadzi Was Ania. Zaprezentuje Wam wszystkie nasze nowości, w tym przepiękne, majestatyczne Skrzydłokwiaty Sensation, które należą do roślin oczyszczających powietrze. Oprócz tych niesamowitych gigantów znajdziecie oczywiście setki innych, równie zachwycających roślin.

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami