Koszyk

Kolejna dostawa roślin w Jungle Boogie czyli sporo niespodzianek i łakome kąski:)

YouTube player

Ponieważ bardzo miło odebraliście nasz film z poprzedniej urodzinowej dostawy roślin… Postanowiliśmy, że i tym razem póki ciepło i przyjemnie, przedstawimy Wam rezultat naszych roślinnych łowów w formie filmu. Wszystkie przedstawiane kwiaty doniczkowe będą dostępne na naszej stronie www.jungleboogie.pl od godziny 19 w dniu 16.08.2020. Jeśli ktoś trafia do nas po raz pierwszy, to przypominamy, że nasze rośliny wysyłamy na całą Polskę.

Po naszym dostawowym podwórzu, tak jak i poprzednim razem oprowadzi Was Ania. Zaprezentuje Wam wszystkie nasze nowości, w tym przepiękne, majestatyczne Skrzydłokwiaty Sensation, które należą do roślin oczyszczających powietrze. Oprócz tych niesamowitych gigantów znajdziecie oczywiście setki innych, równie zachwycających roślin.

Zostaw komentarz

Wysyłka w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne. Ograniczamy plastik oraz wybieramy naturalne środki pielęgnacji i ochrony roślin takie jak olejek Neem czy Dobroczynek Kalifornijski.

100% Bezpieczne zakupy

Transakcje robisz za pomocą bezpiecznych środków płatniczych takich jak:
T-Pay / Apple Pay / Google Pay

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami