Koszyk

Kolekcjonerskie FILODENDRONY i powroty PNĄCZY w wiosennej dostawie roślin w Jungle Boogie!

YouTube player

Przed Tobą bujna, wiosenna dostawa. Znajdziesz w niej rzadkie perełki, ulubione klasyki, a także nowości debiutujące w naszych progach. Na początek dobra wiadomość dla fanów filodendronów. W ten weekend powracają unikalne, aksamitne piękności: Gloriosum i Fuzzy Petiole, znowu w zachęcającej cenie. A dołączy do nich, równie nietuzinkowy i rzadko dostępny w handlu – Philodendron White Knight z jasnymi wariegacjami. 

Jeśli lubisz dżunglowe klimaty 🐒 i długie, bujnie zwieszające się z doniczek liściory, to zwróć uwagę na tygrysią paproć czyli Nephrolepis exaltata Tiger i nowe u nas, gęste aż miło – RhipsalisyMauritianaParadoxaHolviana. A może wolisz subtelne, nastrojowe rośliny w srebrzystych barwach? Przed Tobą nietuzinkowy Scindapsus Moonlight, Hoya krohniana Eskimo z dekoracyjnym splashem oraz piękna i dość prosta w uprawie Aglaonema Maria Christina.

Z nowości powitamy bardzo oryginalne Anthurium Arrow, którego ozdobą są błyszczące, strzałkowate i ciemnozielone liście, a także Sansevierię Comet Kichaka – miniaturową odmianę o gęstym pokroju i metalicznych smugach. Ponadto Hoya Mathilde, z uroczymi, białymi plamkami, zakwitająca żółtym kwieciem. W wiosennym pochodzie nie może zabraknąć radosnych, ruchliwych Szczawików trójlistnych oraz promocji.

Od dzisiaj, do piątku 25 marca, upolujesz z 25% rabatem następujące roślinki:

Sezon na przesadzanie otwarty! Zapraszamy do naszej zakładki z podłożami, gdzie znajdziesz ziemię dedykowaną poszczególnym gatunkom roślin, uwzględniającą ich indywidualne potrzeby. Przypominamy też nasz artykuł na blogu, wraz z filmem na ten temat.

Tradycyjnie zapraszamy Cię do obejrzenia relacji z dostawy na naszym kanale YT

Zostaw komentarz

Wysyłka w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne. Ograniczamy plastik oraz wybieramy naturalne środki pielęgnacji i ochrony roślin takie jak olejek Neem czy Dobroczynek Kalifornijski.

100% Bezpieczne zakupy

Transakcje robisz za pomocą bezpiecznych środków płatniczych takich jak:
T-Pay / Apple Pay / Google Pay

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami