Maluszki i kolekcjonery. Mnóstwo pożądanych okazów na rozpoczęcie wakacji

YouTube player

Jeśli czekasz na sobotnią dostawę, to zapewniamy że warto! Przed Tobą letnia feeria barw, faktur i rozmiarów. Wiele nowości, ale i roślinnych hitów ostatnich tygodni, jak Vanilla planifolia czy Syngonium Wendlandii.

Ostatni weekend czerwca upłynie jednak zdecydowanie pod znakiem filodendronów. Będą te z białymi wariegacjami – Cobra i maleńki White Wizard, aksamitny Philodendron melanochrysum, sercolistny i srebrzyście nakrapiany – brandtianum. Wraca też bardzo dawno niewidziany u nas Philodendron Billietiae, który jest naszym absolutnym faworytem. Zachwycające pomarańczowe łodygi, limonkowe unerwienie, wydłużone, mięsiste liście i duży gabaryt. A to nie wszystko na co go stać. Zdecydowanie zechce jeszcze urosnąć. Ponadto nowy w naszych progach: Philodendron Jose Buono o urokliwie mozaikowej, żółtej wariegacji. To rzadko dostępna perełka, w dodatku dość prosta w obsłudze.

Zwróć też uwagę na dwie pstre ślicznotki! Hoye: zielona Mathilde krohniana Eskimo w srebrzystym splashu będa świetnie prezentować się razem. Inne rośliny o mięsistych, sukulentnych liściach to w tej dostawie również Rhaphidophora Honkongensis – rzadko dostępna, o pięknej, głębokiej barwie oraz Ceropegia Sandersonii – African Parachute. Nietuzinkowa z uwagi na wygląd kwiatów, które przypominają otwarte spadochrony lub parasole. Jej mocne, elastyczne pędy dają się łatwo kształtować i można ciekawie zaaranżować ją na palikach czy drabinkach.

Inne propozycje na sobotę to Saxifraga stolonifera czyli Skalnica rozłogowa, bujne Amydrium zippelianum lub apetycznie zaczerwienione Syngonium Strawberry Ice. Jest w czym wybierać!

Promocje na rośliny 25.06 – 01.07.2022

Promocje na ostatni tydzień czerwca wyglądają następująco. Z 25% rabatem można aż do piątku 1 lipca przytulić takie piękności:

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami