Mikołajkowa dostawa roślin w Jungle Boogie

YouTube player

W pierwszym tygodniu grudnia polecamy Twojej uwadze rośliny, które w minionym miesiącu szczególnie przypadły do gustu naszym klientom. Takimi gwiazdami listopadowych dostaw były z pewnością: Alocasia Frydek, Jasminum, Vanilla czy Platycerium superbum. W sobotę będzie kolejna okazja, by się z nimi spotkać.

Duży entuzjazm wzbudzają też za każdym razem Gwiazdy Betlejemskie w różnych odmianach, czyli Poinsettie. Idealne jako element świątecznego wystroju i nie tylko! Tym razem przyjadą w aż trzech barwnych odmianach. Różowa myszka czyli Poinsettia Christmas Mouse, której płatki są faktycznie w kształcie uroczych, mysich uszek; pomarańczowo-czerwona, nieco jesienna Poinsettia Christmas Beauty Nostalgia oraz śnieżnobiała Princettia Pure White.

Zwróć też koniecznie uwagę na nową u nas Sansevierię Tiara Platinum o srebrzysto zielonych, grubych liściach układających się w dekoracyjny wachlarz oraz kolekcjonerskiego, trudno dostępnego Philodendrona gigas. To wyjątkowa piękność o atłasowych, owalnych i dużych liściach. Młode liście mają płomienny, czerwonawy odcień.

W poniedziałek Mikołajki. Każda roślinka z dzisiejszej dostawy może być świetnym podarunkiem, ale zachęcamy też do zajrzenia w naszą nową zakładkę “Na prezent” Znajdziesz tu vouchery w wersji papierowej i elektronicznej (te ostatnie wysyłane są na adres email obdarowanej osoby od razu po zaksięgowaniu płatności) oraz zestawy składające się z przesadzonej w dedykowane podłoże rośliny+osłonka.

W sobotę o 19.00 rusza również promocja na wybrane przez nas gatunki roślin z aktualnej oferty. Kupisz je z 25% rabatem aż do piątku 10 grudnia, do godz.16.00. Tym razem na tapecie:

Życzymy Ci wspaniałego, zimowego weekendu, a o 19.00 w sobotę czekamy na Ciebie na jungleboogie.pl

Nowa dostawa pojawi się tam niezawodnie jak mikołajkowe prezenty pod dziecięcą poduszką.

Ho, ho, ho!

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami