Koszyk

Mikołajkowa dostawa roślin w Jungle Boogie

YouTube player

W pierwszym tygodniu grudnia polecamy Twojej uwadze rośliny, które w minionym miesiącu szczególnie przypadły do gustu naszym klientom. Takimi gwiazdami listopadowych dostaw były z pewnością: Alocasia Frydek, Jasminum, Vanilla czy Platycerium superbum. W sobotę będzie kolejna okazja, by się z nimi spotkać.

Duży entuzjazm wzbudzają też za każdym razem Gwiazdy Betlejemskie w różnych odmianach, czyli Poinsettie. Idealne jako element świątecznego wystroju i nie tylko! Tym razem przyjadą w aż trzech barwnych odmianach. Różowa myszka czyli Poinsettia Christmas Mouse, której płatki są faktycznie w kształcie uroczych, mysich uszek; pomarańczowo-czerwona, nieco jesienna Poinsettia Christmas Beauty Nostalgia oraz śnieżnobiała Princettia Pure White.

Zwróć też koniecznie uwagę na nową u nas Sansevierię Tiara Platinum o srebrzysto zielonych, grubych liściach układających się w dekoracyjny wachlarz oraz kolekcjonerskiego, trudno dostępnego Philodendrona gigas. To wyjątkowa piękność o atłasowych, owalnych i dużych liściach. Młode liście mają płomienny, czerwonawy odcień.

W poniedziałek Mikołajki. Każda roślinka z dzisiejszej dostawy może być świetnym podarunkiem, ale zachęcamy też do zajrzenia w naszą nową zakładkę “Na prezent” Znajdziesz tu vouchery w wersji papierowej i elektronicznej (te ostatnie wysyłane są na adres email obdarowanej osoby od razu po zaksięgowaniu płatności) oraz zestawy składające się z przesadzonej w dedykowane podłoże rośliny+osłonka.

W sobotę o 19.00 rusza również promocja na wybrane przez nas gatunki roślin z aktualnej oferty. Kupisz je z 25% rabatem aż do piątku 10 grudnia, do godz.16.00. Tym razem na tapecie:

Życzymy Ci wspaniałego, zimowego weekendu, a o 19.00 w sobotę czekamy na Ciebie na jungleboogie.pl

Nowa dostawa pojawi się tam niezawodnie jak mikołajkowe prezenty pod dziecięcą poduszką.

Ho, ho, ho!

Zostaw komentarz

Wysyłka w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne. Ograniczamy plastik oraz wybieramy naturalne środki pielęgnacji i ochrony roślin takie jak olejek Neem czy Dobroczynek Kalifornijski.

100% Bezpieczne zakupy

Transakcje robisz za pomocą bezpiecznych środków płatniczych takich jak:
T-Pay / Apple Pay / Google Pay

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami