Koszyk

MOC SERCOWATYCH LIŚCI 💚 KERRII I THAI w dostawie roślin na walentynki w Jungle Boogie 🌿

YouTube player

W ten weekend niekwestionowaną gwiazdą dostawy jest Monstera Thai Constellation , w dodatku w sporym rozmiarze. Jak może pamiętasz, jej oszałamiające, kremowo żółte wariagacje zostaną z Tobą na zawsze; inaczej niż w przypadku wielu innych kapryśnych variegatek. W cieniu jej wielkich liści skrywa się inna gwiazda weekendu – pastelowy Fikus elastica Moonshine. W małym rozmiarze, ale z potencjałem na giganta.

Jeśli już mowa o dużych roślinach to szykuj się na majestatyczne Skrzydłokwiaty Sensation i tygrysie paprocie, czyli Nephrolepis exaltata Tiger. Z zeszłym tygodniu te tygryski zaliczyły u nas szałowy debiut, wysprzedając się w niecałe 10 minut. Trudno się też dziwić. Imponujący rozmiar i liście okraszone gęsto złocistą wariegacją sprawiają, że nie można przejść obok niego obojętnie.

Cieszymy się szalenie, że jurajskie klimaty tak bardzo spodobały się naszym klientom.
Wielu z nich postanowiło entuzjastycznie i wbrew swoim często trudnym wspomnieniom z tym gatunkiem roślin, podjąć rzucone przez Anię wyzwanie i dać sobie jeszcze jedną szansę na kwitnącą relację z paprotką. W tej dostawie znajdziesz po raz kolejny szeroki wybór tych piękności… Nephrolepis Boston BlondeDuffi i dekoracyjnie poskręcane Nephrolepis exaltata EminaMicrosorum crocodyllus czy Asplenium Hurricane. A to tylko niektóre ze spodziewanych!

Jeśli już myślisz co sprawić ukochanej osobie na Walentynki, to zwróć uwagę na czarującą Hoyę kerrii variegatę  w kształcie serca i z pięknym, żółtym marginesem. Inne sercolistne piękności na tę okazję to muśnięte szronem, mroźne Syngonium Ice Frost  na przypomnienie, że miłość kruszy lody lub ponadczasowe pnącza: Philodendron Scandens lub jego neonowa odmiana: Lemon Lime  Ponadto Hibiscusy i Hoya Lisa, które mają szansę oczarować nie tylko od razu po odpakowaniu, ale również długo po tym, gdy pierwsze zakupowe motyle w brzuchu będą za nami. Pewnego dnia zjawiskowo zakwitną. 

Promocje na rośliny 05.02-11.02.2022

Motyle w brzuchu z pewnością zafundują Ci też nasze gorące promocje na ten tydzień 25% rabatu tym razem na: 

Zostaw komentarz

Wysyłka w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne. Ograniczamy plastik oraz wybieramy naturalne środki pielęgnacji i ochrony roślin takie jak olejek Neem czy Dobroczynek Kalifornijski.

100% Bezpieczne zakupy

Transakcje robisz za pomocą bezpiecznych środków płatniczych takich jak:
T-Pay / Apple Pay / Google Pay

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami