Monstera Big Form czy Philodendron gloriosum? Dostawa pełna roślinnych marzeń!

YouTube player

Dziś bardzo fajna, pełna smaczków dostawa. Są powroty w wielkim stylu i bardzo aranżacyjne rośliny w zachęcających cenach. W dodatku, raczej proste w obsłudze. Jak na przykład Syngonia. Szczególną uwagę zwróć na bujne Mango Allusion w rozmiarze XL, w doniczce z wieszaczkiem. Wygląda naprawdę rześko i witalnie, rośnie szybko i wspaniale prezentuje się właśnie w takiej swobodnie przewieszającej się formie! Druga, bardziej kolekcjonerska propozycja to pstre Syngonium Three Kings z wyrazistymi, białymi wariegacjami. Gratka dla miłośników gatunku.

Jeśli przekonują Cię duże i bujne rośliny to zerknij na Nephrolepis exaltata Tiger czyli paproć królewską w tygrysie paski. Wraca po dość długiej nieobecności i mimo że jak to paproć, jest raczej wymagająca – zawsze cieszyła się dużym braniem. Co nas nie dziwi, bo wygląda zjawiskowo. Nie jest to jednak propozycja dla zapominalskich. Jeśli nie lubisz za często latać z konewką – wybierz dla siebie coś o jędrnych, sukulentnych liściach. Może to być Hoya latifolia lub Mathilde. A z typowych sukulentów polecamy Agawę, Opuncję lub Aloesy. Kluczem do sukcesu jest w ich przypadku dość szybkie przesadzenie do specjalistycznego, lekkiego podłoża. Może Cię w tym wyręczyć nasza ogrodniczka – Iza. Wystarczy że przy zakupie zaznaczysz opcję “przesadzenie”!

W wiosennych dostawach nie może zabraknąć barwnych, kwitnących propozycji. W tej kategorii Saintpaulia variagata o fuksjowych kwiatach i liściach w duecie pudrowego różu i szarości. Ponadto hibiskusy – już kwitnące i takie z potencjałem. Te drugie zresztą czarują liśćmi w marmurkowy deseń, a czerwone kwiaty, na które czekamy, są dodatkową wisienką na torcie. Znowu będzie okazja by sprawić sobie Epiphyllum chrysocardium, Amydrium zippelianum lub limonkowego Philodendrona Malay Gold. Wraca też boski, atłasowy Philodendron Gloriosum, od którego ciężko oderwać wzrok.

Rośliny w promocji 28.05 – 03.06

Z 25% rabatem na ten tydzień polecają się natomiast:

  • Hoya Sunrise z delikatnym rumieńcem
  • Syngonium Confetti w różowe ciapki
  • elegancka Alocasia wentii
  • miniaturowe Kalanchoe thyrsiflora Red Lips
  • Bluszcz kolchidzki z kremową wariegacją

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami