Koszyk

Największe sukcesy tego sezonu czyli top 6 roślin, które najbardziej urosły. znowu same pnącza?

YouTube player

Zapraszamy na kolejny odcinek serii HIGH FIVE – tym razem ponownie nie udało się zmieścić w tylko pięciu roślinach. Ania pokazuje swoje najlepiej rosnące rośliny w tym sezonie – nikogo chyba nie zdziwi, że w większości są to pnącza. Jednak znalazł się również jeden wyjątek – gęsta i kwitnąca Aglaonema Gemini. Oprócz tego urodziwa Peperomia Rocca Scuro, Epipremnum Happy Leaf o liściach z jasną wariegacją, neonowe Epipremnum Golden Pothos, a także Philodendron scandens wyhodowany z kilkunastu małych sadzonek. Fanów hoi urzeknie z pewnością Hoya densifolia o cienkich, lancetowatych liściach – ona również wypuściła sporo nowych pędów! Będzie parę porad, które mamy nadzieję, że pomogą Wam w uprawie własnych, bujnych egzemplarzy:)

2 comments

  1. Cześć, Czego objawem jest gofrowanie (liście są mniejsze niż normalnie lekko pomarszczone) liści Epipremnum Happy Leaf?
    Pozdrawiam
    Ewa

    1. Agata Swierczynska

      Dzień dobry, proszę podesłać zdjęcia rośliny na naszego messengera lub instagrama, postaramy się zdiagnozować problem 😉

Zostaw komentarz

Wysyłka w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne. Ograniczamy plastik oraz wybieramy naturalne środki pielęgnacji i ochrony roślin takie jak olejek Neem czy Dobroczynek Kalifornijski.

100% Bezpieczne zakupy

Transakcje robisz za pomocą bezpiecznych środków płatniczych takich jak:
T-Pay / Apple Pay / Google Pay

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami