Koszyk

Nasza wymarzona dostawa czyli Maranta Lemon Lime i pełno innych roślinnych hitów w Jungle Boogie

Od początku istnienia Jungle Boogie mieliśmy ambitny plan, by zdobywać dla naszych klientów jak najwięcej roślin wyjątkowo rzadkich i kolekcjonerskich 💎Pomimo że cieszy nas niesamowicie, gdy w Wasze ręce mogą trafić rośliny proste w obsłudze i gwarantujące udany początek przygody z zielonym, to polowania na perełki są naszą drugą naturą 😍Jeszcze jako wyłącznie sklep stacjonarny opracowaliśmy “listę łowczą” i do dziś systematycznie skreślamy z niej kolejne pozycje 👩🏻‍💻Były między innymi Monstery Variegaty, Thai constellation, niedawno Dracaena Milky Way oraz wiele unikatowych philodendronów. Dziś roślina z absolutnej czołówki tej listy – Maranta Lemon Lime 🤩 W Europie do dziś niezwykle trudno dostępna, jeżeli już oferowana to zazwyczaj w postaci sadzonki do samodzielnego chowu. U nas całkiem pokaźna i gotowa do zawieszenia. Zapraszamy do obejrzenia całego filmu z dostawy. A jest na co popatrzeć..:)

Zostaw komentarz

Wysyłka w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne. Ograniczamy plastik oraz wybieramy naturalne środki pielęgnacji i ochrony roślin takie jak olejek Neem czy Dobroczynek Kalifornijski.

100% Bezpieczne zakupy

Transakcje robisz za pomocą bezpiecznych środków płatniczych takich jak:
Przelewy 24 / Apple Pay / PayPal

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami