Nasza wymarzona dostawa czyli Maranta Lemon Lime i pełno innych roślinnych hitów w Jungle Boogie

YouTube player

Od początku istnienia Jungle Boogie mieliśmy ambitny plan, by zdobywać dla naszych klientów jak najwięcej roślin wyjątkowo rzadkich i kolekcjonerskich💎. Pomimo że cieszy nas niesamowicie, gdy w Wasze ręce mogą trafić rośliny proste w obsłudze i gwarantujące udany początek przygody z zielonym, to polowania na perełki są naszą drugą naturą 😍. Jeszcze jako wyłącznie sklep stacjonarny opracowaliśmy “listę łowczą” i do dziś systematycznie skreślamy z niej kolejne pozycje👩🏻‍💻. Były między innymi Monstery Variegaty, Thai constellation, niedawno Dracaena Milky Way oraz wiele unikatowych philodendronów. Dziś roślina z absolutnej czołówki tej listy – Maranta Lemon Lime 🤩. W Europie do dziś niezwykle trudno dostępna, jeżeli już oferowana to zazwyczaj w postaci sadzonki do samodzielnego chowu. U nas całkiem pokaźna i gotowa do zawieszenia.

Dalej jest również pięknie – Spathiphyllum Diamond, rzadki skrzydłokwiat z wariegacjami, Ceropegia Sandersonii “African Parachute”, czyli roślina spadochronowa albo parasolowa. Zerknijcie też na marmurkowego Aeschynanthusa Marmoratus o mozaikowym wzorze na liściach i na bajeczne Anthurium Champion. Zawita też dawno niewidziana u nas Dieffenbachia “Green Magic” o świetlistym, kontrastowym unerwieniu. Będą też kokedamy z Platycerium i Humatą, różne Begonie, Calathee, Syngonia i Rhipsalisy. Mamy sporą kolekcję Aglaonem, do której w tę sobotę dołączą kolejne okazy. Bardzo Ci polecamy tę roślinę – we wszystkich odmianach przykuwa wzrok, jest prosta w pielęgnacji i zwykle świetnie sobie daje radę nawet w cieniu.

Zapraszamy do obejrzenia całego filmu z dostawy. A jest na co popatrzeć.. 🙂

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami