Nowa dostawa Jungle Boogie, a w niej cuda, variegaty i inne wariaty:)

YouTube player

Co dwutygodniowa, niedzielna dostawa roślin doniczkowych na bogato to już nasz klasyk. Rozsiądźcie się wygodnie i obejrzyjcie filmik z najnowszej dostawy. Gwiazdami są Monstery Variegaty, Alocasia Zebrina Variegata, Monstera Dubia, Aeschynanthus Bolero Bicolore, Polyscias Fabian, Peperomia Watermelon i wiele innych.

Królową 👸 niedzielnej dostawy będzie Monstera variegata (mamy 4 okazy). Dotrzymywać jej kroku będą: bardzo rzadka Monstera dubia oraz Alocasia nie dość że zebrina to jeszcze variegata! Co jeszcze z nowości? Zwróćcie koniecznie uwagę na Aeschynanthusa Bolero Bicolore, pięknie zwieszające się pnącze oraz Polysciasa Fabiana – dorodne, gęste drzewko o dużych i wyraziście unerwionych liściach. Ponadto zachęceni Waszą ostatnią reakcją na Hoye Tricolor (zniknęły migiem), zamówiliśmy je w dwóch rozmiarach. Z Waszych ulubieńców będzie też Blechnum gibbum Silver Lady, paprotka, której Wam nigdy dość. Ponadto pstrokate Epipremnum Happy Leaf, srebrzysta, nastrojowa Sansevieria Moonshine oraz Strelitzia Nicolai w imponującym, salonowym wymiarze.

Bardzo się też cieszymy na kilka “powrotów”. Po dłuższej nieobecności znowu będziemy gościć uroczą Peperomię Watermelon czyli roślinkę o liściach przypominających popularny owoc 🍉, Asparagusa Falcatus czyli Szparaga Sierpowatego – bujna, ekspansywna roślina, która szybko zagęści Wam przestrzeń. Na koniec philodendrony: Millions i metalicznie połyskujący Hastatum 🤩.

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami