Nowa dostawa – rośliny doniczkowe z 19 września 2020

YouTube player

Wjechały do nas nowe kwiaty doniczkowe! Jednak nie tylko rośliny online to nasza specjalność. Dlatego pokusiliśmy się również, żeby zaproponować Wam kilka naszych najfajnieszych osłonek w duetach z nowymi propozycjami roślin. Jeśli ktoś nie lubi dobierać, nie może się zdecydować, to polecamy przyjrzeć się naszym zestawom, propozycji jest sporo. Co do najnowszych roślin to szczególnie cieszymy się, że w naszym sklepie po raz pierwszy zawitał Philodendron Fiddle Lime. Wraca do nas Sansevieria Silver Flame, która tydzień temu była bardzo rozchwytywana i chyba nie wszyscy chętni zdążyli. Ozdobą tej dostawy jest również bardzo ciekawy i rzadko spotykany patyczak Selenicereus. Dawno nie było u nas również cudownego Senecio Radicans String of Bananas. Wszystkie nowości czekają na Was na stronie. Poniżej link do dostawy. TUTAJ LINK DO NAJNOWSZEJ DOSTAWY: https://www.jungleboogie.pl/kategoria… Dodatkowo, na Wrocławian nowa dostawa czeka w naszym sklepie stacjonarnym z roślinami na Prądzyńskiego 13

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami