Nowe rośliny doniczkowe w Jungle Boogie czyli dostawa z 13 września 2020

YouTube player

Dla nas 13 września nie okazał się pechowy, a wręcz przeciwnie, właśnie dziś przyjechała do nas świeżutka dostawa kwiatów doniczkowych. Ania jest dziś wyjątkowo rozentuzjazmowana, co na pewno dostrzeżecie na naszym filmie, ale są powody. Kilka kolekcjonerskich filodendronów oraz alokazji, mnóstwo ciekawych pnączy – m.in. peperomia scandens variegata oraz scindapsus Silvery Ann i w dużej ilości – rośliny bezpieczne dla zwierząt – od eszynantusów w 2 odmianach, poprzez asplenia i inne paprocie, po fitonie, hatiory, patyczaki, pilee i peperomie 🙂 Dzisiejsza dostawa to również rośliny oczyszczające powietrze – sansevierie i skrzydłokwiaty. Wrocławian zapraszamy po zieloności z tej dostawy również do naszego sklepu stacjonarnego z roślinami na Prądzyńskiego 13.

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami