Ogrom roślinnych nowości od Jungle Boogie, czyli wiwat dostawa! Wiwat maj!

YouTube player

Soczyście zielona, świeżutka dostawa w Jungle Boogie 🐒

A w niej Biały Rycerz w towarzystwie Cobry 🐍 i Ducha 👻, czyli mega rzadkie, cudowne filodendrony z wariegacjami. White Knight o czerwonych łodygach, kontrastujących z białymi wybarwieniami na liściach, Cobra zwana inaczej monsterą standleyana i Florida Ghost. Ten ostatni swą nazwę zawdzięcza białej barwie młodych liści, które dopiero z czasem przechodzą na zieloną stronę mocy.

Czy lubisz sushi? 🍣W tej dostawie masz okazję kupić oryginalną, urodziwą bylinę – Wasabi japonica, czyli po prostu chrzan japoński. Starty korzeń rośliny jest wykorzystywany kulinarnie jako niezastąpiona przyprawa do sushi – samodzielnie bądź do przygotowania pasty o tej samej nazwie. Wasabi naturalnie rośnie przy górskich, zacienionych strumieniach ⛰ i w Twoim domu również chętnie zajmie miejsce na cienistym balkonie. Jeśli masz chrapkę na sushi z domowym wasabi to musisz chwilę poczekać. Dopiero z czasem roślina wykształca mocny, twardy korzeń, który można zetrzeć na tarce👩‍🍳

Ponadto Zamioculca Zenzi, o czarująco beczułkowatych u nasady pędach i wzniesionych liściach, majestatyczne Skrzydłokwiaty Sensation i bijąca ostatnio rekordy popularności w naszym sklepie, Monstera karstenianum, nakrapiane Begonie: Tamaya i Snow Capped, bajeczna Hoya Tricolor i Szczawik alias Oxalis triangularis – intensywnie bordowy i reagujący na natężenie światła słonecznego zmiennym ułożeniem liści.

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami