Ogromne i piękne paprocie, Calathea Electric Shock i wysyp roślin w ostatniej wakacyjnej dostawie

YouTube player

Ostatnia dostawa! Oczywiście w sierpniu. Dla niektórych to koniec wakacyjno-urlopowego sezonu i pewnie weekend pełen korzystania z tych ostatnich wakacyjnych dni. Mamy jednak nadzieję, że znajdziesz chwilę, aby obejrzeć relację z dostawy i wpaść na małe zakupy o 19.00!

Na początek musimy wspomnieć o kilku gigantach. To propozycje idealne, jeśli szukasz czegoś większego, co zrobi efekt WOW lub nie lubisz czekać aż roślina urośnie. Polecają się dwa Nefrolepisy – gigantyczny Macho i nieco mniejsza, ale pięknie ubarwiona odmiana Tiger variegata. Jej pasiaste liście to coś niesamowitego! Do nefrolepisów pasuje nieco bardziej pierzasta i delikatna Microlepia speluncae. Tę azjatycką piękność gościmy w naszym magazynie po raz pierwszy!  A jeśli wolisz inne rośliny niż leśne paprotki… proponujemy duże Monstery deliciosa. Ich ogonki liściowe mają falbankę, a na niektórych liściach pojawiają się upragnione dziurki! W tej dostawie powraca również jeden z fikusowych ulubieńców – umbellata o dużych, sercowatych liściach.

Klasycznie – możesz spodziewać się mnóstwa pnączy! Scindapsus treubii Dark Form podbił ostatnio serca naszych klientów, dlatego nie może go zabraknąć również dzisiaj. U jego boku dumnie się zaprezentują Scindapsusy MoonlightEpipremnum Cebu Blue (w wersji na paliku!), Monstera siltepecana oraz urocze Ceropegie i Senecio, czyli sznury serc i pereł! A na dokładkę kilka kolorowych, wdzięcznych hoi – m.in. wayetiicarnosa Tricolor i Krimson Queen.

Koniecznie zwróć uwagę również na nasze ukochane filodendrony – poleca się szalony, powcinany Tortum i srebrzysty Brandtianum. Zadbaliśmy również o uzupełnienie MarantKalatei i Aglaonem. Oczywiście z paroma nowościami na czele – Aglaonemą Freedman o dużych, mieczowatych liściach i elektryzująco piękną Calatheą Electric Shock. Musimy się przyznać, że to nowości również w naszym roślinnym słowniku, ale na ich widok od razu poczuliśmy uderzenie strzały amora.

Jeśli szukasz rośliny bezpiecznej dla zwierzaków – nasza propozycja na ten tydzień to piękna Peperomia sarcophylla. To posiadaczka ogromnych liści jak na peperomię, zdobionych wyrazistymi nerwami i błyskiem!

W sekrecie przedstawimy Ci również nowe promocje! Do piątku można zgarnąć taniej o 25% takie cuda:

💚Syngonium Holly M 12×20
💚Hoya Pubicalyx 12×38
💚Begonia rex Royal Velour (Begonia królewska) 12×25
💚Asplenium antiquum 12×30
💚Spathiphyllum Diamond (Skrzydłokwiat variegata) 12×40

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami