Koszyk

Ostatnia w 2020 wielka dostawa roślin od Jungle Boogie

YouTube player

W styczniu, czyli już wkrótce, zaprosimy Cię do naszego nowego magazynu, w którym będziemy fotografować, nagrywać, pakować i wysyłać do Was roślinne paczki. Będzie więcej przestrzeni i świetny, industrialny klimat, który chwycił nas w tym miejscu za 💚💚. Na pewno już wkrótce pochwalimy się na filmiku nową miejscówką:)

Tymczasem w świątecznej dostawie zielonego przed Wami między innymi: piękny Philodendron Narrow, bardzo oryginalne, lubiane przez Was Zamioculcasy Zenzi w dwóch, sporych rozmiarach. Piękne Calathee – w tym Orbifolia, Network i Roseopicta. Na przekór zimowej pogodzie będzie też mnóstwo kolorów🌈, a to za sprawą: Aglaonemy Floridy w płomiennych barwach oraz purpurowej Tradescantii Purpusii.

Przyjedzie też ponownie wielka ⭐️poprzedniej dostawy – aksamitna Alocasia Frydek, którą wykupiliście ostatnio nim na dobre się u nas rozgościła. Powraca też piękny i rzadki – Costus arabicus. Oprócz tego eleganckie Sansevierie – Dragon i Lauren. A jeśli lubisz duże rośliny w salonowych rozmiarach to proponujemy palmę – Kentię lub Monsterę Deliciosę XL z dorosłymi, wielgachnymi liśćmi. Będzie też jak zwykle sporo pnącz, w tym złocisty Philodendron Lemon Lime oraz Dischidia White Diamond 💎. Ten świąteczny orszak zamykają Begonie w kilku odmianach: nakrapiane Coralina de lucerna, Tamaya i Maculata. Także Listada o miłych, pluszowych liściach i po raz pierwszy u nas – Begonia Oldemor.

Wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku Kochani!

Zostaw komentarz

Wysyłka w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne. Ograniczamy plastik oraz wybieramy naturalne środki pielęgnacji i ochrony roślin takie jak olejek Neem czy Dobroczynek Kalifornijski.

100% Bezpieczne zakupy

Transakcje robisz za pomocą bezpiecznych środków płatniczych takich jak:
T-Pay / Apple Pay / Google Pay

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami