Pierwsza jesienna dostawa roślin w Jungle Boogie

YouTube player

Pierwsza dostawa roślin doniczkowych w astronomicznej jesieni jest ogromna. Obejrzyjcie filmik, aby się przekonać 🙂 . Puszczamy dziś też oko do kolekcjonerów i miłośników rzadszych gatunków oraz wariegacji. Zobaczcie naszą Sterlitzię Nicolai Variegatę i w szczególności skierujcie wzrok na prawdziwą petardę – Costus Arabicus Variegatus. Bardzo rzadka roślina, prezentuje się zachwycająco i nie jest wymagająca. Pozostając w temacie roślin z wariegacją pojawiają się Ceropegie: Woodii Variegata oraz Marlies Variegata. Kolekcji dopełnia Ceropegia Woodi Silver Glory. Wzrok przyciąga imponująca i rzadka Aglaonema Cleopatra.

Powraca też do nas po długiej przerwie oryginalna paproć Coniogramme, oraz Caladium Bubble. Dostępne są również 3 najbardziej rozchwytywane Calathee przez naszych Klientów: ornata Sanderiana, Beauty Star, oraz Mosaica Network. Jak zwykle Ania zamówiła dla Was potężną dawkę pnączy, naprawdę jest w czym wybierać. Jest też poszukiwana przez Was Hoya Bella oraz wyjątkowo piękna tym razem Hoya Carnosa. Sprowadziliśmy ponad 10 odmian Philodendronów, a wśród nich powraca Golden Dragon.

Poza tym mnóstwo nowych Rhipsalisów, Sansevierie, Syngonia (a wśród nich rzadkie i piękne Ice Frost). Mamy też Strelitzie Nicolai oraz mniejsze sadzonki Strelitzi Reginae. Zwróćcie również uwagę na fantastyczne Phlebodium Aureum Davana. Do tego dorzucamy również nowe osłonki, w tym tak przez Was lubiane magnetyczne. Przy okazji informujemy że Jungle Boogie rozpoczyna roślinną ekspansję na Europę. Na pierwszy ogień idą Niemcy. Od tej pory rośliny i osłonki wysyłamy również do naszego zachodniego sąsiada. Kolejne kraje wkrótce:) Stay tuned

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami