Pierwsza w Nowym Roku dostawa roślin w naszym nowym magazynie

YouTube player

Widzimy się pierwszy raz w Nowym Roku, więc przyjmijcie życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności. Mamy nadzieję, że w 2021 wszystko ułoży się jak tego pragniecie 😊. A jeśli chcecie zacząć rok w otoczeniu jeszcze więcej roślin, to właśnie nadarza się okazja 😁 Pierwsza dostawa w 2021 i od razu petarda🎇. Monstery Thai Constellation, czyli kolekcjonerskie okazy o trwałych, nie poddających się regresji – wariegacjach. Ostatnim razem, gdy udało się nam je upolować nie zdążyliśmy nawet przyjrzeć się ich zdjęciom na stronie, bo zniknęły w kilka sekund 🙈. Tym razem będzie ich co najmniej 5, a może nawet 9, więc kilku szczęśliwców na pewno zdąży je przytulić.

Dostawa już na naszym nowym magazynie 🏡. Bardzo na to czekaliśmy, bo jest tu znacznie więcej przestrzeni i możliwości, jeszcze więcej naturalnego światła, loftowy klimat starej fabryki; jesteśmy przekonani że i ludziom, i roślinom będzie tu bardzo dobrze💚💚💚

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami