Po prostu WOW! Dostawa pełna welwetowych liści, kolekcjonerskich roślin i miłych powrotów

YouTube player

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Ojca – dlatego wszystkim Tatom (nawet tym tylko roślinnym!) składamy najlepsze życzenia. Niech Wam się zieleni w życiu! Z tej okazji do naszego magazynu przyjechało również pełno zielonych gości – wszyscy idealni na prezent.

Wśród nowości na ten weekend m.in. kilka bardzo miłych powrotów. Mowa tu o naszym srebrnym ulubieńcu wśród sercowatych filodendronów – Filodendronie brandtianum. Oprócz niego koniecznie zwróć uwagę na naszą roszpunkę, czyli dwumetrową Hoję linearis! Nie mogliśmy się powstrzymać i zamówiliśmy ją ponownie. W zeszłym tygodniu doszły nas też słuchy, że Amydrium zippelianum zniknęło zbyt szybko – powróci i w tej dostawie.

W tej dostawie również prawdziwe zatrzęsienie aksamitnych, welurowych liści, czyli to, co tygryski kochają najbardziej. Powróci nie tylko duży Filodendron melanochrysum z poprzedniej dostawy, ale powitamy również równie pięknego Filodendrona Gigas oraz anturium, które przyciąga wzrok dosłownie każdego – Anthurium clarinervium. Miłośnikom zwisających pnączy spodoba się pewnie mniej kolekcjonerski, ale równie piękny Filodendron Micans. To odmiana, która rośnie naprawdę szybko, tworząc kaskadę sercowatych liści. A jeśli wolisz coś, co się bardziej płoży – może skusisz się na odmianę Gloriosum?

Musimy również wspomnieć o naszej wyjątkowej perełce – Filodendronie pastazanum o naprawdę dużych, wyraźnie unerwionych liściach! Osobiście jesteśmy nim zachwyceni. Pojawi się też ponownie fikus wierzbolistny, który spodobał się naszym klientom w poprzedniej dostawie – Ficus Amstel Green Gold o złotej wariegacji i podłużnych liściach!

Z grubolistnych alokazji pojawi się srebrzysta Nebula i smocza Dragon Scale o wyraźnym unerwieniu. Obie będą wdzięczne za podwyższoną wilgotność powietrza i przesadzenie do dedykowanego podłoża. Uważajmy jednak, żeby przy przesadzaniu nie uszkodzić korzeni! To jeszcze małe okazy, więc idealne dla tych, którzy mają mało miejsca w swojej dżungli!

Jak zwykle mamy też coś dla miłośników roślin kwitnących – wracają nasze storczykowe hity! Phalaenopsis Asian Coral o specyficznym odcieniu różu i pięknie pachnąca Cambria Nelly Isler. A na dokładkę Hibiscus Pink Dream i Tivoli!

Promocje na rośliny 18.06 – 24.06.2022

Taniej o 25% złapiesz w tym tygodni:

Promocyjna cena na te piękności obowiązuje do piątku 24 czerwca!

1 comments

  1. Pani Aniu, wspominała Pani kiedyś że można podsadzać większe rośliny mniejszymi. Czy można tak zrobić z hamadoreą i pileą glaucophylla, czy jednak pilea potrzebuje bardziej suchego sąsiedztwa?
    Jaka inna roślina mogłaby się tu sprawdzić?
    Może kiedyś filmik o takich nieoczywistych (nie ten sam gatunek) kompozycjach. Mam bardzo mało miejsca w mieszkaniu, więc zbiorcze miski mile widziane 😉
    Bardzo dziękuję za świetne merytorycznie filmy i niewątpliwą charyzmę w popularyzacji wiedzy.

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami