Podwajamy dostawy roślin!

YouTube player

Obejrzyj gigantyczną dostawę roślin z soboty, 13 marca. Od tego tygodnia duże dostawy roślin będziemy mieli w każdą sobotę🤩, a nie jak do tej pory co 2 tygodnie. Oznacza to że częściej i prościej będzie można zapolować zarówno na kolekcjonerskie, roślinne perełki, jak i popularne w naszym sklepie klasyki.

Z nowości pojawią się: Codonanthe crassifolia; bujne, drobnolistne pnącze, od razu w doniczce gotowej do zawieszenia na Twoim karniszu. Oprócz tego rzadkie Syngonium – Christmass, prosta w pielęgnacji roślina o różowym unerwieniu. Będzie można upolować też dwubarwne Ctenanthe Golden Mosaic i bardzo dużą, dekoracyjną oplątwę – Tillandsia seleriana.

Dla miłośników wariegacji – Strelitzie Nicolai variegaty (tylko kilka sztuk)😓. Z roślin, o które nasi klienci często pytają, będzie wreszcie Eucaliptus, a także Vanilla planifolia. Z dawno nie widzianych u nas – czarujący, wyrazisty storczyk – Cambria Nelly Isler oraz Xanthosoma Lindenii zwana Anielskim Skrzydłem 👼, ze względu na kształt liści i ich świetliste unerwienie.

Znowu mamy urodzaj Alokazji – tu między innymi zamszowa Black Velvet, majestatyczna Sarian oraz smoczątka 🐉🐉: Silver i Pink Dragon. Ponadto Raphidophory Tetraspermy czyli Monstery Minimy w dwóch wyjątkowo dużych rozmiarach. Wyjątkowo duże okazy to w tej dostawie również Peperomia Hope, Tradescantia Purple i Asplenium Parvati, wszystkie trzy w wersji mocno rozrośniętej i w doniczce z wieszaczkiem. Ponadto Anthurium Clarinervium, nowe Begonie, Sansevierie i wiele innych.

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami