Potężna dostawa 💪 Fantazyjna Aglaonema, zwariowana Dischidia i rośliny w rozmiarze XL

YouTube player

Dzisiejsza dostawa to kolory, subtelne wariegacje i olśniewające, jasne unerwienie. Ponadto nie zabraknie mocno wyrośniętych, salonowych gwiazd.

Na pierwszy ogień idzie żółto zielona Aglaonema Salmon Fantasy, z landrynkowo różowymi pędami
i marginesem liści. Tydzień temu zrobiła prawdziwą furorę. Modną, wakacyjną żółć nosi na sobie też Dracaena surculosa Mike, bardzo urokliwa i w dodatku z wzorem w kropeczki.

A jeśli wolisz chłodniejsze tonacje – przed Tobą kochany przez nasze klientki i klientów klasyk, czyli Epipremnum Cebu Blue, błękitnoszare, metalicznie połyskujące w słońcu, no i naprawdę spore.To nie jedyna rozrośnięta piękność na dzisiaj. Zwróć uwagę na bujnego Cissusa Ellen Danica, o liściach przypominających trochę dąb, a trochę bluszcz. Naprawdę malownicza, witalna roślina, która w dodatku nie zna umiaru jeśli chodzi o dalszy wzrost. Kolejne zamaszyste, salonowe lwice to Calathea Warscewiczii oraz Alocasia Frydek. Obie o aksamitnych, wytwornych liściach. Nie umiemy zdecydować, która podoba nam się bardziej!

Będzie też okazja, by sprawić sobie wyjątkowo cudną, dość rzadko dostępną Dischidię Button variegatę, w rozmiarze mini. Na nas zawsze robi wrażenie jej podrośnięta już wersja, o długich, bajecznie przewieszających się pędach, pokrytych gęsto okrągłymi jak guziki i mięsistymi liśćmi. Wszystko to w cudownie seledynowych i różowych kolorkach. Bardzo nastrojowa, czarująca roślina. Towarzystwa dotrzyma jej soczyście zielona kuzynka, o podobnie gęstym pokroju – Dischidia nummularia.

Naszym zdaniem jedne z najpiękniejszych roślin to te, o pięknie rozkrzewiającym się unerwieniu. Zwłaszcza, gdy jego kolor odcina się wyraziście od barwy liści. Tak jak na przykład u Anthurium crystallinum. Ten rzadki rarytas zachwyca właśnie taką, ornamentalną siatką jasnych żyłek, które wspaniale rozświetlają zieleń sercowatych liści! Atut w postaci ozdobnego unerwienia ma również Xanthosoma Lindenii. Kształt jej liści przywodzi na myśl anielskie skrzydła, a delikatnie neonowe, rozkrzewiające się na nich unerwienie –  dodatkowo wzmacnia ich “nieziemski” charakter.

Co jeszcze może Cię chwycić za serce? Być może bardzo popularny w naszym sklepie Philodendron Cobra alias Monstera standleayana variegata lub nowy u nas – Aeschynanthus Carina. Albo promocje, których w tym tygodniu również nie brakuje! Tym razem z 25% zniżką do piątku, 19 sierpnia:

Zostaw komentarz

Gwarancja udanych zakupów

Potwierdzona ponad 1000 recenzji od naszych klientek i klientów.
4.9 4.8

Rośliny w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Ograniczamy plastik. Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne.

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami